1. Hlavní stránka
 2. /
 3. Blog
 4. /
 5. Cesta k Euro 2016
Czech Euro 2016 - hravelka.com 3

Cesta k Euro 2016

Tým del Bosque před euru držel tři přátelská utkání s Bosnou, Jižní Korea a Gruzie. Dva z nich vyhrál pireneytsy (na balkantsev a Asiatů), ale Gruzínci Španělé ztratili s výsledkem 0: 1. Velmi rozrušená, co to bylo? Může Del Bosque schválně vstoupí jeho oponenty do omylu, nebo je to jen náhoda. V každém případě kapsy – poplach pro trénující personál španělského týmu a velmi dobrý v tom, co slyšel v nákladního vlaku, není euro. Czech Euro 2016 - hravelka.com   Ale český tým je znatelně horší než jeho soupeř v budoucích příležitostí. K dosažení pozitivních výsledků pro sebe v nadcházejícím zápase proti Španělům může být vzhledem k vysoké úrovni organizace hry a první obhajobě pouze. Španělé jsou velmi pohyblivé, záložníci Pyrenean tým se neustále mění pozice a zmást obránce se svými pohyby. Češi nelze závidět. Zahájit boj je vždy vzrušující, a chyby, které budou jistě brání Čechům, a které mají být použity Španěly. Tým del Bosque zkušený a masterovitaya, a poté, co brazilské ponížení a další sverhmotivirovannym. Z tohoto důvodu západní Slované v připravované hře je velmi malá šance na pozitivní výsledek. Náš bezplatný predikce pro tuto hru: Výhra Španělsko 1,50. Portál hravelka.com vám řekne, jak sli k euru naš tým.

Historie Česká fotbalová reprezentace

Česká fotbalová reprezentace (od roku 1994) – Národní fotbalový tým reprezentoval Česko v mezinárodních fotbalových soutěžích. Vedoucí organizace – za Fotbalová asociace Česko. Největší úspěch týmu je druhé místo na Mistrovství Evropy 1996. K dosažení tohoto cíle to vedl český trenér Dušan Uhrin. Jak 2. června 2016 národní tým v žebříčku FIFA zaujímá 30. místo a v žebříčku UEFA – 15. Czech Euro 2016 - hravelka.com 2 Navzdory skutečnosti, že Česky národní tým je považován za nástupce československého národního týmu, toto není zcela správné. Například jako součást československého týmu, který získal Euro 1976, většina hráčů byli Slováci. Proto začneme počítat ode dne vzniku samostatné Česko, k němuž došlo v roce 1993. Fotbalová asociace Česko byl v Praze založen na počátku 20. století, v roce 1901. FIFA se stal členem Čechů o šest let později, a připojil se k UEFA v roce 1954. Je zajímavé, že až do nedávné doby, organizace byla známá jako ‘český-moravského fotbalového svazu’, ale v létě roku 2011, což je nejvyšší fotbalové vedení země rozhodlo přejmenovat. Ve svém prvním velkém turnaji, Češi mají nejlepší v jeho nové příběhy o úspěchu. Euro 1996 v Anglii byl průlom pro Českou a zároveň, skutečným překvapením pro celý evropský fotbal. Přidat k oblíbeným Češi rozhodně nikdo zapsal, ale došli do finále, odcházející za Itálie v základní skupině, stejně jako Portugalsko a Francii v play-off. Teprve v závěrečné turnaje dvojnásobek německého národního týmu útočník Oliver Bierhoff zastavil Odvážný mladý tým na cestě k titulu. Je třeba poznamenat, že Česko je tradičně silně zvýhodněný na mistrovství Evropy, jako pravidelný účastník v nich. To není pravda ze světových šampionátů, které Češi nedokázali kvalifikovat pouze jednou (2006), a tam je důkladná zklamáním. Na Euro 2000 v úvodním zápase vyrobený-up jméno Collina trestu nucena Čechy vzdát se v Nizozemsku, po kterém Slované ustoupil do Francie a vyhrál proti Dánsku. Na Euro v Portugalsku o čtyři roky později se Česko opět překvapil tím, že jde do semifinále a ve skupině s Nizozemskem a Německem, Češi byli první na maximální úroveň. Příští byl trochu hrubý Dánsko, ale tam byly senzační Řeků v semifinále na cestě týmu Karel Brückner. Přesné hit Dellas v prodloužení – a rozloučení v České euro.

Změna Generace v Česká fotbalová reprezentace

Poté, co tým v roce 2006 Světový pohár zleva Nedvěda a jeho generace, která nezabránila Čechům znovu se dostat na mistrovství Evropy v Rakousku a Švýcarsku, které mají v posledním kvalifikačním kole před Němců v jednom bodě. Ve skupině A Češi porazili Švýcary 1: 0 a prohrál se skóre 1: 3 portugalština a držel šance kvalifikovat ze skupiny, ale v rozhodujícím zápase proti Turecku po tvrdém boji se Česko ztratila 2: 3, přičemž Češi vedli se skóre 2: 0 průběh jednání, ale v posledních 15 minutách Turkey unesli vítězství (ona nezastavila ani při odstraňování brankáře vyčerpán limit náhrad). Pavel Vrba Czech Euro 2016 - hravelka.com Péče generace Nedvěd politováníhodnou vliv na hru Česko – alespoň pro Euro 2008 tým získal třetí místo ve skupině v posledním kole na Světovém poháru 2010 to nebyl zasažen a ztratil doma principiální odpůrci ze Slovenska, a upozorňuje na silnici, kromě toho ukázaly, mimořádně nepřesvědčivé hra v zápasech proti Severním Irsku. Kvalifikovat na Euro 2012 český tým strávil ve skupině se Španělskem, který v té době byl mistr Evropy a mistr světa, takže v konečné fázi Čechů našly cestu pouze přes play-off proti Černé Hoře týmu. Na Euro 2012 český tým přišel ve stejné skupině s Řeckem, Polsku a Rusku. Přes drtivou porážku Rusů na začátku turnaje (1: 4), tým vyhrál zbývající zápasy a dostal do čtvrtfinále, prohrát s Potrugalii s výsledkem 0: 1. Kvalifikační turnaj v roce 2014 Světového poháru Čechů skončil na třetím místě ve skupině, za Itálii a Dánsku. Poté, co tato překážka opustil tým hlavní trenér Michal Bílek, nový trenér Pavel Vrba se stal. Národní tým Česko, vedená Michal Bílek v době začátku Euro 2012, ve skutečnosti, začátek turnaje s katastrofální porážku. V prvním zápase proti ruské Petr Čech musel dostat ven ze sítě čtyři minul míč. To způsobilo šok v táboře lidové týmu, ale v dalším utkání s Řeky, Češi vyšel se skutečně bojového ducha. Zdá se, že Bílek našel správný přístup k hráčům, protože jsou již v debutu za deset minut dvakrát udeřil držení v Chalkias. Je zajímavé, že vývoj Hellenů není nijak zvlášť rozrušení události a zvěřiny, i když, a skončil s výsledkem 2: 1, bylo překvapivě dynamické a zajímavé. Povzbuzený vítězství Čechů rozhodl, aby posílily své šance na dosažení play-off, k triumfu v příštím setkání mistrů soutěže – Poláky. Se šesti bodů byli schopni vést skupinu a dostat se do čtvrtfinále, kde čekali na Portugalců. Wards Paulo Bento sotva zlomil odpor Čechů v druhé polovině roku intenzivní souboje – Cristiano Ronaldo štípané domů jedinou branku a vedl Portugalsko do semifinále. Ale aby se připojily k letní brazilského karnevalu nazvaný 2014 Světový pohár Čechům neměl štěstí – v týmu kvalifikační skupině prohrál pouze jeden bod Dánska, který obsadil druhé místo a šel do play-off.

Euro 2016 pro Národní fotbalový tým

Pomineme-li výkon kombinovaného týmu Československa, tým samostatné Česko v posledních 20 letech se podařilo mnohem více než jejich slovenští kolegové. Na své první vážné turnaj mistrovství Evropy z roku 1996, oddělení. Dušan Uhrin vytvořil pocit, zanechal po sobě v průběhu turnaje Itálie, Portugalsko a Francie. A teprve v závěrečném utkání Čechů mohl zastavit velký německý tým. Vynikající šanci zopakovat svůj úspěch se ukázalo v roce 2004 – poté bariéra do finále začala budoucí vítěze – Řekové. Obecně je třeba poznamenat, že mistrovství Evropy – skutečná silnou stránkou proti Česko. Neměli nechat ujít žádný z těchto událostí s přídavkem z roku 1996 a nadcházejícího kontinentálního šampionátu ve Francii bude šestým v řadě pro ně. Zároveň po celou dobu nezávislosti v mistrovství světa Češi pronikl jen jednou, v roce 2006 bylo nešťastné není vybrána ze skupiny. Obecně platí, že to samo o sobě, Polsko naopak. Czech Euro 2016 - hravelka.com 4 Současný výběr Česko se konal s jistotou, a to navzdory přítomnosti silných konkurentů v podobě Nizozemska, Turecka a Islandu. Trenér Pavel Vrba, skutečně podařilo dát jeho tým ve hře, a to i přes absenci hvězdných hráčů ve sklepě, Češi klidně vzal brýle, využil holandských míjí účinkem a nejistému začátku Turky, a dopředu zajištěné první místo v kvalitsikatsii. Co můžete očekávat od Čechů na nadcházející Euro? Vzhledem k tomu, že tato skupina má zcela hladká – právě tak. Byly zjevně není připravena na osud obětní beránek, a dosáhl 1/8 mohou tvrdit, ale s největší pravděpodobností o své cestě do Francie a dokončena. Použití:

 • Brankáři: Petr Čech (Arsenal), Tomáš Vaclík (Basilej), Tomáš Koubek (Slovan)
 • Obránci: Theodor Selassie (Werder Brémy), Roman Hubník, David Limberský (oba – Victoria), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim), Michal Kadlec (Fenerbahce), Tomáš Sivok (Bursaspor), Marek Suchý (Basel)
 • Záložníci: Daniel Pudil (Sheffield Wednesday, Anglie), Vladimír Darida (Hertha Berlín, Německo), Bořek Dočkal, Ladislav Krejčí, Lukáš Mareček (vše – Sparta), Daniel Kolář (Victoria), David Pavelka (Kasimpasa), Jaroslav Plašil (Bordeaux) Tomas Rosicky (Arsenal)
 • Vpřed: Jiří Skalák (Brighton), Joseph Alex, David Lafata (oba – Sparta), Tomáš Necid (Bursaspor), Patrick Schick (Bohemians), Milan Škoda (Slavia Praha)
 • Neměli bychom mít: Skalak, Shura
 • Měli vzít: Vydra
 • Předpověď hravelka.com:1/8 finále

Etapa Skupina: + 7 = 1-2, 19-14, 22 bodů – 1. Místo (Island – 2: 1, 1: 2, Turecko – 2: 1, 0: 2, Nizozemsko – 2: 1, 3: 2, Kazachstán – 4: 2, 2: 1, Lotyšsko – 1: 1, 2: 1 ).

Dalsi popis o ceste do Euro 2016

Český tým se podařilo zajistit ohromující start, vyhrál ve čtyřech rovných her. Tam byl dojem, že se jedná o setkání s národním týmem Nizozemsku v nativních stěnách tolik inspiruje oddělení Pavel Vrba k takovým úspěchům a udává tón pro všechny další výkony hráčů. Koneckonců, pokud je úplná cesta k shrnout Čechy do požadované Euro se ukázalo být opravdu dobrá, a bez jakýchkoliv bariér – tým lidí cítil hořkou chuť porážky během pouhých dvou hrách. To, navzdory skutečnosti, že tato skupina je nad Nizozemsku a Turecku – zdánlivě poslední skupiny neunikl. A Island, který se náhle představila značné překvapení v průběhu rally. Ve skutečnosti, Češi inkasovali jen dvě poslední odpůrce tohoto podmíněného Trio – Turks a zástupce ostrovního národa. Kazachstán a Lotyšsko budou pravděpodobně řešit některé věci dohromady, můžete vytvořit slušný tlak – Češi ve čtyřech přidělených setkání třikrát volební vítězství a remízu jednou malované pobaltské země. Takže, na základě kvalifikačních předpokladů Pavel Vrba a společnost musela vlastního majetku 22 bodů, vsadil na prvním místě.

Analýz hráču a minulých velkých turnajů

Češi – jedna z mála zemí, která přinesla něco nového do hry samotné terminologie. V roce 1976, po vysilujícím 120 minut ve finále mistrovství Evropy, týmy Československem a Německem byli nuceni rozhodnout o vítězi v penaltovém rozstřelu. První tři zásahy každý tým provedené přesně na čtvrtém bundestim již selhal Uli Hoeneß. Antonín Panenka, brilantní záložník a vedoucí týmu, hit pátý, jeho střela však měl přinést vítězství Čechoslováků. Panenka zalapal po dechu a rozběhl. lehce udeřil přesně v místě, kde stál Sepp Maier. Co si myslel, Panenka, když se blíží ‘bodu’? Nervy někdo – ženista, odstřelovač Shtirlitsa – měli byste mít rozhodující trestu za první místo v Evropě s cílem provádět tímto způsobem? Ale možná jen v tomto megaspokoystvii a důvěrou a můžete jet celou cestu k trofeji, svedl dohromady kolekci hvězdných pokožku. Češi (ačkoli Češi na základně byl trochu) vyřazen v kvalifikaci Anglii a Sovětského svazu (v Kyjevě významných cílů Buriak a Blokhin, a obecně vzal 10 tak, aby odpovídala místní ‘Dynamo’ přehrávačů), ale v turnaji vyhrál dvě Dream Team. Německo a Nizozemsko pouhé dva roky dříve hrál finále Světového poháru. Předběhl svou dobu ‘tulipány’ s Neeskens, Cruyff, Krol, ideální německé auto s Beckenbauer, Vogts, Hoeness-Müllerem, dvou nejsilnějších týmů v historii fotbalu je velmi zemí – a to jak z nich nemohla zadržet útok Československa. ‘Mechanický pomeranč’ gang Václav Ježek v prodloužení klást squeeze na a Němci vedli 2: 0 se do 25. minuty. Bundestim získány zpět na konci, ale pouze zpožděn porážku. Po závěrečném slově ‘Panenka’ stal se slovem domácnosti, a Češi / Československo realizován mistrovství Evropy po dobu 22 po sobě jdoucích sankce. Národní fotbalový tým – jediný, který nikdy neztratil nárok na mistrovství Evropy. Je jasné, že ona a účast na nich začal vzít v roce 1996, tak aby čtyři týmy správně paralely s turnajem – ale i v tomto období o euru podařilo létat Anglie a Holandska. Češi také byly vždy vybrány, a to i plněné, ačkoliv mrtvoly. Zatímco na mistrovství světa hráli jen jednou, když to není ze skupiny v Německu. Jako samostatná skupina narodnu tým měl možnost dvakrát. Již na debutovém euru dosáhl ve finále, a pak to bylo těžké, aby zvážila pocit. Tým s mladým Nedvěd, Poborský, Šmicer Berger a vzal jí z cesty do Itálie, Francie, Portugalsko, a dokonce vedl ve finále s Němci. Bohužel, bundestim podařilo pomstít: Bierhoff nejprve vyrovnal a pak vstřelil zlatý gól. A v roce 2004, Češi prostě hrát fotbal lépe než kdokoli jiný: a zabronzovevshih francouzské a raspiarennyh Španělé a Němci od holandský, koho oni porazili ve skupině. Stejně jako všichni ostatní, pak ‘lidová’ tým porušil zuby Řeků, ale alespoň držel jsem se na ně přesčasů.

Český tým dnes

Nyní se český tým – součást života Supersports zemi, kde fotbal stále není na prvním místě. Dokonce i tituly ‘sportovec roku’ a ‘Legenda roku’ hráči otlučenou všechny třikrát: jak jste asi uhodli, je to Nedved, Masopust a team-1962 jako celek. Čeští hokejoví životy, který produkoval šest vítězství na mistrovství světa a jeden Olympic – a ‘lidí tým’, bez urážky řekla degraduje v poslední době. Poslední vlna staré generace Čechů byl Euro 2012, kdy bylo možné vyhrát slabé skupiny, a dokonce i soutěžit ve čtvrtfinále proti Portugalcům. Za to, že ‘lidová’ tým byl v trapné situaci, kdy starší generace nebude táhnout, a nové ozubená kolečka na jejich místo tam. Češi nejen selhal nárok na Světovém poháru a vstřelil 1 bod v domácí zápasy proti Arménii, Dánsku a Bulharsku. Na francouzském Euro zlomil, ale a) je to těžké, aby se nedostala do turnaje, který čelí 24 týmů z 53; b) těžko říci, co tato pasáž více – Češi úspěch nebo neúspěch bezprecedentní Holandska. Česká fotbalová reprezentace se od počátku výběru pro Euro trénovaný Pavel Vrba – pravděpodobně ostatně nejlepšího českého kouče nyní.Po spuštění kariéru v ‘Baník’ a ‘Puchov’ Česká Slovensko vyhrál šampionát s ‘Žilina’ V působil jako asistent v národním týmu slovenské, ale co je nejdůležitější – přinesla novou úroveň “Victoria” z Plzně. Za ta léta, Vrba (2008-2013), klub vyhrál první a druhý šampionát ve své historii, úspěšně (vítězství nad BATE a CSKA třetí ve skupině) hrála v Lize mistrů, a po jeho odchodu do důchodu pokračoval vyhrát – poslední dvě sezóny a byli ponecháni ‘Victoria’. V poslední době, kdy chudý klub dosahuje úspěchu v Lize mistrů, to je spojeno s talentovanou mládeží. Ale ‘Victoria’ Vrba právě rozporu s tímto pravidlem. Během ní tiše hraje 38-letý Pavel Horváth, který je základem dostatečný počet hráčů ve věku nad 30 a pod starým ženám ne, samozřejmě, ale tým vzal mnoho zkušeností – od mladého záložníka byl jeden Darida, který šel hrát v bundeslize. Tým také daleko od Vrba omlazení a spoléhá na veterány. Jedním z nejvíce nesmyslných obchodů ve fotbale – náhradní brankář Česko. Za velký Petr Čech nahradit již Blažek (14 čepice), frakční (6), Kinski (5), Jitka (3), a dokonce i české (1) jménem Marek – a stále hraje a není ani pomyslet až do konce. Před několika dny se prostě stala první gardista, bití Poborský své 118 utkání. Brankář Čech prostě fenomenální, je to ještě lepší schopen vytáhnout Casillas zápasů sám ale chtěl bych upozornit na skutečnost, že v 10 vybraných zápasů Peter nikdy nehrál na nulu. Dokonce i ve 4 hrách proti Litvě a Kazachstánu ‘Tankman’ Zabil (všichni doma s Balts hráli 1: 1), a obecně pro Česko vynechal více než dvojnásobně překonal Island brankáři, kteří hrají ve Skandinávii. Cech – stroj pro bití tahů když hraje se stejným elitní obrany. Je-li obrana se může pokazit v každém okamžiku, Mr. Zero začnou skóre a Messi a Vishnyakovs. Brankářský velkých hráčů v národním týmu Česko ke konci. Jen o den dříve včera v potkávacím utkání s Maltou, Češi přerušil jedinečnou sérii propustnost. 19 zápasů v řadě ‘tým lidí’ nemohl hrát na nulu! Nákladní vlaky byly Finsko (2: 2), USA (0: 1), Skotsko (0: 1), ale z Malty do Kanady Češi obejít bez chybějící nemohl. A to s brankářem jako Čecha. Průměrné, velmi průměrný. Celkově vzato, Češi mají Kadeřábek z ‘Hoffenheim’ Selassie ‘Brémy’ (dva Kraiko, tam je víc, než útočit obrany), tam je Marek Suchý, který vyhnal dokonce “Spartacus”, a pak jít do veterány. Limberský a Hubnik – dva přátelé na ‘Victoria’ trenér hráčům, a to jak 30; Kadlec Sivok a – dva lidé se silným zázemím, ale jsou také více než 30 a vidí v Turecku. V obecném, není překvapivé, že Česko má hrát v ‘kladivem přes soupeře’. Chcete-li vědět, jak je to špatné pro Čechy s novou generací, pak tady je fakt – v seznamu top 25 je ještě zůstal Tomáš Rosický. Muž, který hrál 0 minut pro ‘Arsenal’ v minulé sezóně Premier League, Ligy mistrů a Ligovém poháru. Kromě toho ve všech těchto turnajích nikdy nedostal na skladě! Proč tedy nejsou způsobeny Nedvěd, Koller, Poborský? Rosický sehrál jen 19 minut, víc než kterýkoliv z nich, s Pavlem v soutěži v ‘Bianconeri’ podstatně vyšší. Ale zdá se, že tytéž 19 minut v pohárovém utkání s’ Burnley’ velmi zapůsobilo Vrbu, takže Tomáš povolán do národního týmu. Navíc je pětkrát po 90 minutě při výběru, takže má velkou šanci zahrát si ve Francii. Ve skutečnosti, tři místa ve středu pole soutěžit 35-letého záložníka ‘Arsenal’, 34-letý záložník Bordeaux (tento Jaroslav Plašil, se dostal do finále Ligy mistrů s ‘Monako’), stejný Darida z “Hertha,” Pavel Dočkal ze ‘Sparta’ a David Pavelka z ‘Kasimpasa’ (dále jen tři z nich ve šťávě, jsou 25, 27 a 25, v uvedeném pořadí). Podcenit ‘Sparta’, je nemožné (a to nejen proto, že naprázdno ‘Krasnodar’ a ‘Lazio’ v LES), ale úroveň půlící přímce, samozřejmě, nízká. Lafata (34 let, produktivita v týmu 38/9), Necid (26, 37/10), Škoda (30, 8/3), Schnick (20, 1/1). Když se podíváme na výběr českých útočníků bude velmi smutný pro každého, kdo neměl vidět, co Koller, ale alespoň mladé Baros. Obrovské naděje se upla na českém Matej Otter, která ukázala vynikající výkon v šampionátu, ale ten chlap na další úroveň, a ne vyjít. Necid v tomto příkazu je inteligentní (ačkoliv je třeba připomenout, že on nehrál a byl jednoduše vyhoštěn z CSKA), takže je logické předpokládat v čele ní. A na pravém křídle útoku obvykle jde Dočkal.

Taktika týmu v turnaje

Se ocitl v těžké skupině, Pavel Vrba zejména udělalo obrovský sázka na taktiku. Statistiky ukazují, že v celém kvalifikační kolo českého odborníka používá hlavně rozestavení 4-5-1 a pouze v některých případech mobilizoval 4-3-3. To bylo děláno s cílem nasycení prostředních hráče vrstvou a tým co nejvíce, aby obsahoval útok protivníka. Také velká pozornost by měla být věnována tomu, že jeho hráči se snaží vnutit svou vlastní hru, nebo dokonce přemoci nepřítele na začátku zápasu – velmi významný, že Češi se podařilo vstřelit první ve startovních patnáct minut tři branky.To platí pro obnovení hry po přestávce – mezi délkou doby 45-60 lidová tým také vynikal ve třech šancích. Každý potenciálně nebezpečný moment je často doprovázeno řadou šoků – Vrba na tento aspekt klade důraz zejména údajně epizody muset přeložit do cíle, a v žádném případě nesmí mrhat. Zdá se, že tento přístup pomohl Češi vstřelit 19 gólů – nejvyšší číslo ve skupině. Zároveň se český tým je velmi ‘poddajný’ svobodně se pohybovat a každý si je dobře vědoma toho, jak a kde hrát. V nejdůležitějších setkání s nizozemskou Vrba zřejmě upřednostní v držení míče (jako důkaz – 66 procenty oranžová), ale dobře bránil a přešel z obrany k masivnímu útoku. Je to bezpečné říci, že trenér změnil téměř všechny taktické vývoje a bude velmi zvědavý na sebe Češi na Euru 2016.

Šance národní fotbalový tým v turnaji

Na mistrovství Evropy s 24 týmy a vstupenku do play-off s třetím místě je obtížné najít ‘skupiny smrti’, ale Česko dostala do něčeho podobného. Je podezření, že v tomto kvartetu může být divoká izolace – Španělsko není, co bývala, a jít, otlučené proces generační výměnu, v Chorvatsku hodně jmen, ale tam je trenér a normální atmosféra v šatně a Turecku bude záviset na náladě a nálada z vůdců – Arda Turan a Calhanoglu. V tomto kontextu se Česká fotbalová reprezentace Vrba nevypadá žádnou oblíbenou nebo smolaře. Je pravděpodobné, že přibližně stejný výkon jako ostatní. Tak proč ne překvapit Češi Španělsko v úvodním zápase? Praxe ukazuje, že Vrba tým zná slabiny oponentů a je schopen hrát na protiútok. S Tureckem a Chorvatskem bude trochu volnější dýchat, ale nebude snadné v každém zápase. A přesto existuje podezření, že Češi nebudou poslední ve skupině – bude trvat alespoň třetí místo vyhrát alespoň jedno utkání. Alespoň v Turecku – je třeba vykonat pomstu za zběsilé comebacku v roce 2008? Ale je to pravděpodobné, že podpoří český tým na startovním roštu skončí. Portal Hra Velka nemyslí, že v tomto turnaji, ‘národní Tým’ bude moci něco ukázat. Euro 2012 byl poslední šplouchnutí věku a dim velení, po kterém bylo nutné postavit nový. Tento Češi nemají nemohou nebo nechtějí. Nemají i nové Baros, tam není, že nový Nedved, a dokonce i mladý verze Rosický a obrana není schopen vést zápas bez chyb. Starry Španělsku, Turecku, a vždycky hlad silný tým Chorvatsko musí zavřít Pavel Vrba silnice v play-off. Přístup do 1/8 finále. Ve finále evropského šampionátu ve Francii, se Česká fotbalová reprezentace má jednu z nejtěžších skupin se soupeři v obličeji Španělsko, Turecko a Chorvatsko. Opuštění přímo do 1/8 finále, ona je zaručeno, že bude obtížné. Ale před Turecku, že již udělal v kvalifikaci, může Česko. A pak se ze třetí pozice s určitým scénářem bude dělat svou cestu do play-off. Chcete-li to přesně je třeba porazit Turecko v úplně posledním kole a je žádoucí získat alespoň jeden bod v prvních dvou schůzek proti Španělska a Chorvatska.

Euro UPD 22/06

Španělsko družstvo pro Euro začalo poslední ze tří hlavních uchazečů o titul. Současný mistr Evropy čelí Česko, který senzačně vyhrál svou kvalifikační skupinu (s nizozemskými, Turci a Islanďanů). Vášně kolem nezpůsobil způsobené Del Bosque pro Euro hráči měli čas mírně vychladnout. Tím spíše, že jsou dočasně zastřené další skandál: Zprávy o možném zapojení David de Gea na sexuálních trestných činů. Nicméně Del Bosque v první hře vydané v základní sestavy je De Gea. Moudré rozhodnutí, že trenér se ukazuje nejen to, kdo je ve vedení prvního čísla (jednalo se o věc sporu), ale David a vyjadřuje podporu obtížného období. Španělský tým byl překvapen první vteřiny zápasu, když Morata hrál míček, který byl ve středovém kruhu samotného. A pak začala překvapit Česko. Vrba tým sebevědomě se usadil v polovině soupeřova pole, získaných v prvních pěti minutách, dva rohu, a v dalším okamžiku, poté, co strávil krásný protiútok po perehvata.No ochránci Španěly, i když ne příliš snadné vyrovnat se s tímto tlakem zablokovány dvě střely na branku a nutil Čechy daleko ve středu pole. Ale tento nekomplikované taktiku (odposlech – pass na Rosický – hodit do otvoru v blokovacím čárou ofsajdu nebo Necid Krejčí) se zdál být velmi efektivní, a krmiv Tomas následně se na běžícím pásu pravidelností.

Analiz hry Česko – Chorvatsko

Chorvati začali ji v docela příjemném prostředí: jsou splatné mistrovským cílem pro Modrica stále zlomil Turci bránili před pěti dny, a tak dnes může dovolit nespěchat s prvních minutách útoku. Český tým je téměř závěrečném hvizdu ubránilo Španěly, nakonec minul míří Pique. Z tohoto důvodu tým Pavel Vrba remíza by mohla čistě symbolické. Ale to nemá vliv na povahu příkazů hry. Chorvaté z prvních minutách uklidit kontrolu nad míčem a začal agitovat soupeřům pravidelné nájezdy k bráně a diváky – velkolepé driblování Rakitic. Češi nevadilo, oni počítají na výrobu odlitků osamělé Lafata. Ve druhé polovině tým odešel bez náhrady. Češi přistoupil a snažil se učit nové role: kombinování příkaz. Ladné perepasovki – nikdy obchodovat zbraně nabíjí Vrba, ale oni se usadili na chorvatské straně pole docela jistý. Chorvati mohl zabít hru, ale Brozović již odstraňování triky soupeřovy z 10 metrů minul branku. Zápas se stal nervózní a míč nakonec začali chodit od brány k bráně s minimálním zpožděním ve středu pole. Portál hravelka.com přejem našemu tymu vítězství v Mistrovstvi Europy a fandim Česko.

Analiz hry Turecko – Česko na Euro-2016

Turecké národní tým díky cílů od Burak Yılmaz a Ozan Tufan vyhrál zápas posledního kola skupinové fáze Euro 2016 celém území Česko. Několikrát před bránu na okraji Pavla našel Kaderzhabek – používá terminologii hokej, hráli v Česko střelbě na stráži a neustále otevírá dopředu. V 24 minutě Kaderzhabek bylo na ostrově za ’stenochki’ Plašil az dělicího přenos z hluboké, ale rozhodl se přelstít všechny a místo toho projít navázal Babacan. A brzy Češi nastudována v jiném pokutovém volejbalu – Pudil zvrátil hlavu Necid, Necid Hlava – na vzdáleném Kaderzhabeku, ale obránce ‘Hoffenheim’ hitil nad vyrovnání. Osudový moment zápasu se stalo v 64. minutě. Turci se rozběhl k přepážce, Yilmaz běžel do křižovatky římské Gubnik, ale podařilo se mu přihrát proti – Arda Turan a šel na schůzku s Petrem Čechem. Mohl skórovat, mohl dát míč na talíř s někým, ne-li rozhodčí pískat. Brigáda byla vidět v Kollam William Turan ofsajd, který nebyl – s českým obráncem byl na stejném řádku. Náš portal Hra Velka lituje proti ztráty Česko, ale preje jim další vítězství ve velkých turnajích. Náš úspěch je blízko. Fandit pro Česko a podporují pro naši zemi.

Nejlepší kasina
4.47 / 5
Hrát
4.8 / 5
Hrát
4.91 / 5
Hrát
4.83 / 5
Hrát
4.5 / 5
Hrát
5 / 5
Hrát
Nové kasina
Woo Casino recenze na hravelka.com Woo Casino
Woo Casino: Reputace a licence Woo Casino ...
WebbySlot recenze na hravelka.com WebbySlot
Recenze kasina WebbySlot Díky tomu, že poměrně ...
CasinoChan recenze na hravelka.com CasinoChan
Popis CasinoChan CasinoChan je oblíbené online casino, ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Přijměte zásady ochrany osobních údajů. Použité cookies

Zásady cookies