Wild Rockets


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:5
Linky:20
Funkce:Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Free Spins

Obecný popis casino hry Wild Rockets

V 5 valcove video-automaty online zdarma Wild Rockets od NetEnt můžete obdržet výplatu 720 způsoby. Obyčejné linie výplaty tady nejsou. Herní obrazovka automaty zdarma bez registrace má nadstandartní formu, protože bubny jsou různé délky. První a poslední buben umísťují tři symboly, druhý a čtvrtý bubny umísťují čtyři symboly a třetí buben dokonce pět symbolů. Vsadit na linie můžete od jedné do čtyř mince cz, hodnotou od jednoho do patnácti euro centů. A celkem můžete hrát na výherní automaty zdarma Wild Rockets po celkové sazce v sto eur na spin (na přikladu Hra Velka). V výherní automaty za penize bez registru Wild Rockets jsou placené kombinace ze stejných symbolů, které se nacházejí na sousedních bubnech, se začátkem na prvním bubnu doleva. Anebo to stejné ale v jinem směru. Splátka je závislá na sazce a koeficientu kombinace (do x250). Jsou placená jenom nejdelší řetězec symbolů, nikoliv všechny možné kombinace, které obsahuje. O výjimkách napíšeme níže v popisu hravelka.com. Teoretická návratnost hrací automaty zdarma Wild Rockets od Net Entertainment je 96,7%. Online automaty Wild Rockets, Net Entertainment

Symboly hazardní hry zadarmo

Na bubnech automaty hry zdarma Wild Rockets zobrazené různé rakety, petardy, bomby a další zábavní ohňostroje. Také tady můžete vidět hodnoty herních karet od deseti do esa. Ted se podíváme na speciální symboly:

  • Wild se objevuje jenom na třech bubnech uprostřed. Vypadá jako dvě rakety, otáčené směrem nahoru nebo dolu. V momentě kdy se buben zastaví, rakety letí v nějakém se dvou směrů a dělají všechny symboly po cestě divokými. Sam o sobě Wild v hraci automati není placený
  • Scatter je placený, a nezaleží na tom, kde se nachází. Tři a více takové symboly, které se nachází na jakékoli pozice na obrazovce, přináší výplatu ve velikosti dvou, dvaceti nebo dvou set sazek (za tři, čtyři nebo pět Scatter)

Rozhraní a jak hrat

Považujeme za důležité zkratka napsat o hlavních elementech rozhraní free online slots Wild Rockets, protože hrat z PC, mobile a stáhnout herní automat do mobilu nebo PC v češtině nemáte možnost. Cela hra je v angličtině, kterou neumějí všechny.

  • Kulaté tlačítko s šipky – spuštění nového spina
  • Level – výběr úrovně sazky
  • Coin Value – ukázat hodnotu mince
  • Paytable – otevřít tabulku výplat
  • Bet – velikost sazky
  • Win – vyplacená částka
  • Coins – množství minci k dispozicí

Podobné záznamy