Wasabi San


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:15
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Hrací automat Wasabi San – obecný popis

Wasabi San je neprogresivní automat s pěti koly a 15 výplatními liniemi. Automat byl vytvořen společností Microgaming. Ve slotu najdete jeden Wild symbol, free spiny a maximální jackpot ve výši 37.500 dolarů. Ve slotu najdete komické prvky a to dělá oživení při hře. Hra má orientální hudbu a zvukové efekty, které dělají hru tematickou, jak to mají jiné automaty zdarma bez registrace. Vyzkoušejte více her a jiné video mobile výherní automaty zadarmo a za penize na na našem portálu pro hráče z České republiky. Ve hře najdete tematické symboly, multiplikátory a otáčení zdarma. Celkově je to docela zajímavá hra. Každá akce je doprovázena orientální hudbou, stejně jako různými možností, kterých v této hře je dost. Mnoho ikon jsou vypracovány s humorem. Jejich zvuková stopa je vhodná, čím se nemůžou pochlubit jiné zábavní 5 valcove casino hry. Takže grafika, hudba, zvukové efekty a animace – to vše je provedeno dokonale. Celkově je to velmi reprezentativní výherní hazardní slot a je více zajimavý, než jiné hraci automati Tlustý kuchař suši Wasabi San se stal Wild symbolem v této hře. Může nahradit jakýkoliv jiný symbol v této hře, ale nedokáže nahradit symbol Scatter a bonusový symbol Wasabi. Mezi symboly najdete ryby, bonsaje, kuchaře, gejšu, pracovníky prádelny, stejně jako logo wasabi. Když se podíváte na bubny, hned dostanete velkou chuť k jídlu. Všechno vypadá tak krásně a chutně! Mnoho free online slots pro hráče z ČR na registru cz Hra Velka. Hry do mobilu a popis jak hrát– najdete to vše u nás. Naučte se hrat jako profesionál .Automaty Hry Zdarma Wasabi San Microgaming SS - hravelka.com

Interface slotu Wasabi San

Interface je proveden ve tvaru bambusové konstrukce, která drží hrací bubny. Mezi nimi uvidíte světlé značky, a na vrcholu zářivě zelený nadpis s názvem hry. Slot má hlavně červené barvy ve svém provedení. Tlačítka, která vidíte na obrazovce:

  • Select Lines – výběr linek, které budou aktivní ve hře. Maximální počet – 15 výplatních linií
  • Select Coins – Vyberte počet mincí na řádku
  • Bet Max – aktivovat všechny platební linie
  • Spin – točit bubny

Závěr – hodnocení slotu

Wasabi San – naprosto unikátní hra na zajímavé téma. Hra přináší úsměv a také můžeme říci, že je mnohem zajímavější než spousta dalších her, které nabízejí podobné možnosti. Výherní automaty zdarma, automaty online zdarma, a další recenze najdete na našem portálu.


Podobné záznamy