Under the Sea Hra Velka Automaty Online Slider Betsoft

Under the Sea


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Betsoft
Navijáky:5
Linky:30
Funkce:Wild symbols, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter, Multiplier

Automaty Under the Sea – popis

Léto přináší do našich životů velké množství příjemných zážitků, v tomto období zapomínáme na šedé každodenní myšlenky a toužíme jen po jedné věci – co nejdříve navštívit pláž, moře nebo podniknout něco z oblasti potápění. Jak víte, potápění je jedním z nejvíce oblíbených mořských koníčků. A je to zcela pochopitelné, protože hlubiny moře zůstávají nejtajemnějšími a nejkrásnějšími místy na naší planetě. V průběhu zkoumání mořského dna, které Vám nabízejí naše automaty zdarma bez registrace Under the Sea od Betsoft, Vás budou doprovázet pěkné zvukové efekty, stejně jako zástupci mořské fauny. Ale jaké může být mořské dobrodružství bez pokladu? Proto hráč, jak slibují tyto automaty online, bude mít příležitost se obohatit nejen emocionálně, ale i finančně. Za tímto účelem je nutné efektivně využívat všechny herní vlastnosti, a naše výherní automaty je mají habaděj:

  • Symbol Wild
  • Scatter symbol
  • násobitele výplat
  • free spins
  • a bonusové hry

Under the Sea Hra Velka Automaty Online SS Betsoft Screenshot

Automat Under the Sea – struktura

Co se tyče vnitřní struktury, kterou mají tyto hrací automaty zdarma, jsou tu k dispozici hráče pět bubnů a třicet linií. Maximální sázka tu činí 50 centů, a minimální – dva centy. A tak automaty hry zdarma může hrát velmi široká veřejnost. Na jednu linii si můžete dát maximálně pět mincí, v důsledku čehož maximální sázka na všech liniích dosáhne 150 mincí nebo 75 dolarů. Jak již bylo zmíněno, automaty online zdarma disponují symboly wild a scatter, neboť to jsou hlavní symboly této casino hry:

  • Wild symbol je zobrazen v podobě perly
  • a Scatter – potopené lodě

Kromě toho nabízejí tyto hraci automati také symbol bonus v podobě truhly s pokladem. Z hlediska ziskovosti je wild symbol pro výherní automaty zdarma Under the Sea od Betsoft, nejvíce žádoucí, protože může nahradit jakýkoli jiný symbol, a je schopen znásobit vaše výhry:

  • Pokud se objeví na výherní linii, na hráče čeká zvýšení výhry dvakrát
  • když to budou dva Wild symboly – čtyřikrát
  • a budou-li to tři divoké symboly na stejné linii, zajistí to zvýšení zisku osmkrát

Hlavním účelem symbolu Scatter pro automaty zdarma Under the Sea je vybavení hráče bezplatnými spiny. V závislosti na počtu těchto symbolů na linii, bude stanoveno množství otáčení zdarma. Za 3, 4 nebo 5 scatter hráč dostane 8, 12 nebo 15 free spinů.


Podobné záznamy