Thunderfist


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:5
Linky:243
Funkce:Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Popis automaty hry zdarma Thunderfist

Thunderfist je 5 valcove herní automat od NetEnt. On nemá tradiční linie. Výherní kombinace se skládají se stejných symbolů (od třech do pěti), které se nacházejí na sousedních bubnech, a začínají u prvního bubnu. Dohromady v automaty zdarma bez registrace 243 varianty placených kombinaci. Nechybí v výherní automaty zdarma i speciální symboly, neplacené spiny, násobení výplaty a další možností. Ale na hrací automaty zdarma nemůžete zahrát na násobení celkové výhry.Teoretické vracení peněz v automaty online zdarma Thunderfirst se rovná 96,7% (informace z oficiálních stránek hravelka.com). Online automaty Thunder Fist, Net Entertainment

Jak hrat a symboly v video-slote

Hrdiny hraci automati Thunderfist, zobrazené na bubnech, je to bojovnici, které patří k různým stylem bojů a různým kulturám. Také tady můžete vidět bambusové označení hodnoty hracích karet od deseti do esa. Výherní automaty ma speciální symboly: Scatter (zlatý gong s nákresem draku) a Wild (šedavý mistr, nadílený nadpřirozenými možnostmi). Wild se muže objevit na libovolném bubnu, ale nebude tvořit kombinace sám o sobě. Tento symbol padá sloupcem, proto muže se vám objevit až tři Wild ve svislém směru. Jeho jediný cíl – nahrazovat jiné obrázky a symboly (mimo Scatter) a tím pomáhat dosáhnout větší výhru. Pokud na bubnech free online slots v jakékoli pozice vám padne tří a více Scatter, hráč má nárok na deset, patnáct nebo dvacet otáčení zadarmo. Během takových spinů funguje náhodný multiplikační efekt (od x2 do x5). Hra v nich pokračuje podle současné sazby.

Rozhraní v hazardni hre

Zabavni slot za penize bez registru Thunderfist má typické rozhraní pro model vyrobenou Net Entertainment. Jak hrat online hry?Hra Velka popíše nejdůležitější prvky casino hry pro hráči z cz:

  • Kulaté tlačítko uprostřed – spuštění nového spinu
  • Level – vybrat úroveň sazeb
  • Coin Value – stanovit hodnotu mince
  • Autoplay – hrat autohru
  • Max Bet – hra při maximální sazbě
  • Bet – velikost sazky
  • Coins – množství monet na učtu
  • Win – výherní částka

V nastaveních můžete aktivovat rychlý spin, vypnout zvukové efekty a provést jiné změny.Stahovat herní automat Thunderfist do mobilu nemusíte, protože můžete ho spustit rovnou v prohlížeči sveho PC nebo mobile. Poslední dobou vývojáři programního zabezpečení pro internet kasina dost často těší uživateli novými modely, založenými na bojových uměních. Vyniknout v takové rozmanitostí podobných her je zcela složitý úkol. Nicméně, povedlo se to slotu Thunderfist.


Podobné záznamy