Thrill Spin


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: NetEnt
Navijáky:5
Linky:15
Funkce:Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Automaty online Thrill Spin recenze hry v našem portalu HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství při sázkách na výherní automaty Thrill Spin! Společnost Net Entertainment neustále překvapuje své fanoušky novými výherními automaty zdarma bez registrace jako je třeba Thrill Spin, který zve k návštěvě zábavného parku. V reálném životě, se jen zřídka zastavíte v takovém parku aby jste se oddávali pouťovým atrakcím. Avšak hrací automaty zdarma Thrill Spin na stránce hravelka.com vám nabízí příležitost ponořit se do dětství a vyzkoušet  adrenalínovou zábavu.

Popis hrací automaty Thrill Spin

Automat online zdarma Thrill Spin je skutečný zábavní park. Bohužel, ne každý se může pochlubit tím, že si dopřeje dostatek času na oddech a relaxaci. Moderní tempo života umožňuje oddech jenom zřídka a ne všem. Na pomoc přichází společnost Net Entertainment se svým skvělými automaty zdarma Thrill Spin, s opravdovým svátkem plným zábavy. Thrill Spin je místo, kde vládne dětství. Automaty hry Thrill Spin vás provedou v zábavním parkem.

Symboly hry Thrill Spin.

Vozík horské dráhy je Wild symbolem a může nahradit jakýkoliv jiný symbol, kromě symbolu Scatter, je li to potřebné pro vytvoření výherní kombinace. Výše výhry se v tomto případě se zdvojnásobí. Prodvač balónků je symbolem Scatter. Tento symbol je pro hráče velice důležitý. Tři a více symboly Prodavače balonků dají hráčům roztočení zdarma. Symboly prodavače znamenají také výhry a to nemalé. Strašidelný dům je velmi dobře zaplacený standardní herní symbol. Dalšími symboly jsou ruské kolo kolotoč Zmrzlina a sladkosti Hot dog se sklenicí Coly Symboly hracích karet vytvářejí kombinace s nižšími výhrami, zjevují se však na obrazovce mnohem častěji. Hrací automat Thrill Spin je neuvěřitelně zářivý a barevný. Kolem válců létají pestrobarevné balónky a řítí se vlak horské dráhy. Online automaty Thrill Spin, Net Entertainment


Podobné záznamy