The Twisted Circus


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:Microgaming
Navijáky:5
Linky:243
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Výherní automaty The Twisted Circus

The Twisted Circus – zábavní 5 valcove hazardní automaty zdarma bez registrace ktery ma 243 způsobů získávání vzdělání výhody. Tradiční linky tady není. Před začátkem rotace je potřeba zvolit počet mincí (od jednoho do padesáti krát), Chystáš se vsadit, a jejich označení (od jednoho do dvaceti centů). Celková míra v výherní automaty zdarma bude automaticky vynásobeny třicet. Například, pokud zvolíte deset mincí cz, což znamená, že budete hrát na automatu ve výši třicet dolarů(Hra Velka). Výherní kombinace v automaty online zdarma jsou vytvořeny ze stejných symbolů na sousedních válcích, počínaje prvním. Výše platby za provedenou kombinací uvedených v tabulce přímo na vybrané sazbe.Automaty Hry Zdarma The Twisted Circus Microgaming SS - hravelka.com

Jak hrát herní video automat zadarmo bez registru

Symboly, které se objevují na válcích hrací automaty zdarma Twisted Circus, artisté jsou: siamská dvojčata, illyuzionistka, vousatý žena, opice s harmonikou, krotitel šelem, a další sportovce. Ve automaty hry zdarma některé speciální znaky působící: Bonus (konferenciér), Scatter (lístky do cirkusu), a Wild (logo společnosti Twisted Circus). Bonus připadá na posledních třech válcích hraci automati . Pokud se na displeji zobrazí tři takové obrazy, uživatel obdrží odměnu ve výši součtu obou sazeb, pak bonus kola. Scatter hry se vyplácí bez ohledu na jejich umístění na obrazovce. Hlavní věc je, že na válcích v libovolné poloze přišel ze dvou takových postav. Pokud tam bude tři, čtyři nebo pět, a začne třináct free spins s trojnásobkem koeficienty. Tyto spiny může být prodloužena. Wild sám tvoří kombinaci, ale také pomáhá, aby jim od jiných postav, nahrazující chybějící-li to nutné. V takových případech se zvyšuje platby na nich třikrát.

Casino hry za penize

V bonusovém kole na hravelka.com uvidíte dvanáct hvězd. Dvanáct z nich skrývají umělce a čtyři – symboly Wild. Musíte jim vybrat jeden po druhém, aby se uvádějí pro každou platbu. Kolo končí, když otevřete tři stejné povahy. Pokud se vám podaří najít tři Wild, dostanete ocenění ze všech pozic. Stáhnout free online slots Twisted Circus od Microgaming do mobilu je možné přenést hlavní prvky rozhraní v ceštině, takže můžete snadno zjistit, že tam sami. Ovládací panel pro hraci z České republiky má dva režimy: standardní a expertní. Hra Velka doporučuje, abyste určitě vyzkoušet tento krásný slot alespoň v nominálních sazeb. On povzbudil všechny počínaje a konče s možnostmi designu her. Stručně řečeno, vynikajícím modelem.


Podobné záznamy