The Invisible Man


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:15
Linky:20
Funkce:Re-Spins, Free Spins, Wild substitutions, Walking Wilds and 2 Bonus Features

Popis automatu The Invisible Man online

Na konci devatenáctého století spisovatele Herbert Wells představil novou knihu “Invisible Man”, který je stále jednou z nejslavnějších knížek na světě. Nicméně, to je nemožné, aby uznaly, že pro většinu lidí na planetě obeznámenost s vytvořením omezené povědomí o existenci takového charakteru. Je pravidlem, že naši současníci nesouvisí s jejich činností s literaturou, román nečte a, v nejlepším případě, sledoval jeho filmy. Možná, zdarma automat The Invisible Man, který Net Entertainment věnoval knížke bude dělat některé z našich návštěvníků, nečetl to předtím, ale obeznámený s prací Wells, a zjistit, co chtěl autor říci. Popis o nádherné vyherni automaty které jste připravili pro pozorovatele portálu hravelka.com. The Invisible Man -hraci automat ma pět bubnu. Každý z nich může být viděn po zastavení tři znaky, takže snímky jsou uspořádány podle schématu 5×3.má obvyklé a speciální předměty, dvě bonusové funkce, opakované rotaci a bezplatná otočení kola. The Invisible Man hravelka ss Hra na automate je povolena jen na dvacet aktivních linek. Můžete si dát v každé poloze až deset mincí (sazba by měla být stejná pro všechny linky).Jejich označení jak je určeno uživatelem z rozmezí od jedné do padesáti centů. To znamená, že rotace je vzat do sto eur.

Symboly ve hre

Na automatu se objevily postavy románu ” The Invisible Man ” a označení hracích karet deset až ace. Tento model také používá speciální znaky Police Wild (policista s obušek) a Griffin Wild (protagonista děl stát neviditelným). Vezměme si jejich vlastnosti. V automat zdarma online The Invisible Man jsou dva typy bonusových her:

  • Police Spins – hráči věří, tři otočení zdarma, v němž se obrazovka náhodně uspořádány Five Burning Wild. Budou padat v každé volném spinu a nahradit další snímky.
  • Griffin’s Rage Bonus – Toto kolo se koná na dalších třech obrazovkách, ve kterém bude hráč poskytovaných v různých místech: v zámku, hotelu a na vlakové nádraží. Každé místo bude muset vybrat jednu z pěti témat, za ně dostala zaplaceno.

HraVelka říká, že automaty zdarma bez registrace The Invisible Man položil teoreticky návrat 96,4%.

Zaver

Vývojáři od NetEnt nás opět potěšil s vynikajícím modelem se skvělou grafikou a neuvěřitelně zajímavé funkce hry. Jsme si jisti, že to bude apelovat na všechny čtenáře našeho portálu. Plus hry mohou být také považována za nejvíce uživatelsky přívětivé rozhraní, srozumitelná v jakémkoli jazyce panelu, společně s úplným překladem do češtiny, dostupnost nastavení, možnost spustit přímo v prohlížeči, a tak dále. Úroveň teoretické návratu je i poměrně vysoká.


Podobné záznamy