South Park


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:5
Linky:25
Funkce:Bonus Game, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Casino automaty online SouthPark na našem portalu HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství při sázkách na výherní automaty SouthPark! Malé provinční městečko South Park, v Coloradu. Rodina, která se nedávno přestěhovala do této klidné městečko, ani neví, jaké nebezpečí může číhat na jejich dítě na ulicích. To vše se zobrazí v automate hry zdarma SouthPark na našich webových stránkách hravelka.com.

Popis hrací automaty SouthPark

Vítejte v SouthPark! V dnešní době jen zřídka poznat někoho, kteří by se nikdy slyšeli o SouthPark. SouthPark – je slavný americký kreslený seriál. Děj seriálu – dobrodružství čtyř chlapců a jejich přátelé, kteří žijí v malém městečku South Park, Colorado. Tvůrci tohoto automaty hry zdarma se inspirovali sitcomu a vytvořili pro fanoušky automaty online zdarma na tuto tématu.

Symboly hry South Park

Symboly hraci automati SouthPark, jsou samozřejmě prezentovány stejný kreslenými postavičkami. Kenny – je Scatter Symbol. Tři Symboly Kenny na libovolné straně obrazovky automatu dává hráčům 15 otočení zdarma. Pět Symboly Kenny zvyšuje sazbu 25 krát, čtyři – 20, tři – 15. Kyle (chlapík v zelenej čepice). Pět symbolů s obrázkem Kyle přinese hráčům zvýšení sazeb 1250 krát. Cartman (chlapec v modrej čepice). Pět symbolů Cartman zvyšuje výhru 100 krát. Jerome McElroy také známi jako Chef. Pět znaků školního kuchařů zvýší výhru 1000 krát. Token. Tento symbol slibuje dobré výhry (5×750, 4×75, 3×15). Craig (chlapec s písmenem K v rukách) – zvyšuje výhru – 5[500, 4×50, 3×10. Wendy (jediné děvče v tomhle automaty zdarma). Čert – Wild symbol. Tři mimozemšťana – Bonus Symbol. Zobrazení tohoto symbolu na prvním a pátém válci nabízí hráčům bonusovou hru. Online automaty South Park, Net Entertainment


Podobné záznamy