Silent Run


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:5
Linky:25
Funkce:Bonus Game, Wild symbol, Autoplay Option, Multiplier

Casino hra Silent Run popis automaty online na našem portalu HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství při sázkách na výherní automaty Silent Run ! Automat Silent Run naleznete na naší stránce hravelka.com, nejen v tréninkové demo verzi výherní automaty zdarma, ve které si můžete vyzkoušet herní strategie, ale také ve verzi na skutečné peníze. Ve verzi automaty zdarma bez registrace můžete na naší stránce hravelka.com hrát taky jiné hry jako jsou například hry karty nebo hrací automaty zdarma.

Popis hrací automaty Silent Run

Vaším úkolem je dostat se co nejblíž k nepřátelským lodím, zamířit torpéda a poslat tyhle lodě na dno oceánu. Tohle je scénář bonusové hry automatu hry zdarma Silent Run, který je dílem společnosti Net Entertainment. Bonusové kolo není však jedinou zajímavostí, která vás potká ve hře na automatu online Silent Run. Tenhle automat zdarma na vás zapůsobí širokým spektrem funkcí, kvalitní grafikou a vzrušující dějem. Silent Run je pěti-válcový automat hry s pětadvaceti výherními liniemi, jejichž počet nelze měnit, rozmístěnými na třech řadách symbolů.

Symboly hry Silent Run

Vzhledem k tomu, že hrací automat Silent Run je věnován tématice námořnictva a zejména ponorkám všechny symboly zobrazené na jeho válcích se přímo vztahují k námořnímu tématu. Na herní obrazovce se objeví lodě, ponorky, torpéda, hlubinné nálože, miny a také symboly hracích karet od desítky po eso. Speciální symboly jsou Wild (červená lucerna, znamení nebezpečí), Echo Wild (červená obrazovka lokátoru) a Echo bonus (zelená obrazovka lokátoru). Symbol Wild nahradí jakýkoliv jiný symbol, pokud se tak vytvoří výherní kombinace. Symbol Echo Wild lze vidět pouze na třetím válci. Pokud se symbol Echo Bonus objeví zahájí se tematická bonusová hra. Online automaty Silent Run, Net Entertainment


Podobné záznamy