Safari Sam Hra Velka Automaty Online Slider Betsoft Screenshot

Safari Sam


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Betsoft
Navijáky:5
Linky:30
Funkce:Bonus Rounds, Wild symbols, Scatter, Multiplier, Autoplay, Free Spins

Popis casino hry Safari Sam

Lovec Sam přezdívaný Safari se vydal do Afriky na lov, a ani nemohl předpokládat, že se setká s veselou a zlomyslnou aborigenkou, která z něj si udělá legraci a bude mu všelijak překážet se zabývat oblíbeným koníčkem. Automaty online zdarma Safari Sam od Betsoft mají pět bubnů a třicet linií (jejich počet uživatel aktivuje podle svého uvážení). Na každou z linií lze vsadit 2 centy až 2,5 dolary. Proto je možné hrát tyto výherní automaty podle celkové sázky ve výši sedmdesáti pěti dolarů. Hrací automaty Safari Sam mají následující herní prvky:

  • speciální symboly,
  • free spins,
  • hra o zdvojnásobení výplaty,
  • funkce Stack Collapsing Wins
  • funkce Random Wilds

Výherní kombinace jsou tvořeny třemi a více stejnými symboly na aktivní linii, což je standardní pro hraci automati. Mají být umístěny na sousedních bubnech, prvním bubnem začínajíce. Výše výplaty, kterou nabízejí tyto automaty zdarma bez registrace, záleží na sázce uzavřené na tuto linii a koeficientu kombinace, kterým se násobí. Pokud celý buben obsadí stejné obrázky, všechny spadnou dolů do spodní polohy, a na jejich místě vzniknou nové. Toto může přispět k tvorbě nových kombinací. Tato funkce, kterou umožňují automaty zdarma Safari Sam, se nazývá Stack Collapsing Wins. Automaty online Safari Sam umožňují riskovat výplatu ve hře o zdvojnásobení. V tomto kole, uvidíte Safari Sama, sedícího u táboráku a držícího minci mezi prsty. Musíte uhodnout, kterou stranou spadne poté, co ji Sam hodí nahoru a zachytí na ruce; správná volba zdvojnásobí výhru a špatná znamená, že jste přišli o výplatu z hry Safari Sam. Safari Sam Hra Velka Automaty Online SS Betsoft Screenshot

Symboly automatu Safari Sam

Úlohu symbolů, které na svých bubnech zobrazují hrací automaty zdarma Safari Sam, hrají obrázky divokých zvířat, lovce, nativní dívky, Jeepu a stanu. Automaty také mají speciální symboly: Bonus, Random Wild a Scatter Pays. Symbol Random Wild, který je příznačný pro tyto automaty hry zdarma, se může náhodně objevit v průběhu jakéhokoli spinu v jedné z pozic na obrazovce. Může nahradit jiné symboly (kromě Scatter) hracího automatu Safari Sam a tímto zvyšuje výplatu z kombinací o náhodné násobitele (x2, x3, x5 nebo x10).


Podobné záznamy