Rook's Revenge Hra Velka Automaty Online Slider Betsoft Screenshot

Rook’s Revenge


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Betsoft
Navijáky:5
Linky:25
Funkce:Wild symbols, Free Spins

Obecný popis Rook’s Revenge

Vůdce kmene Rook, protagonista casino hry Rook’s Revenge od společnosti BetSoft Gaming je poslední představitel kmene Aztéků, který žije v opuštěném městě. Pokud se odvážíte vydat do této bohem zapomenuté lokality, dostanete příležitost si výrazně zlepšit svou finanční pozici, protože Rook má něco, čím by se rád s vámi podělil! Rook’s Revenge jsou automaty zdarma bez registrace s pěti bubny a pětadvaceti neustále aktivními liniemi. Tyto automaty online mají následující zajímavé prvky:

  • herní funkce Cascading Reels,
  • násobitele výplat,
  • speciální symboly a další možnosti.

Hrací automaty zdarma Rook’s Revenge od Betsoft si můžete hrát se sázkou jedna až dvacet mincí v hodnotě od dvou do padesáti centů. Celková sázka, kterou nabízejí tyto automaty hry zdarma, může dosahovat šedesát dva a půl eura. Výherní kombinace se sestavují z tří a více stejných obrázků, které musí padnout za sebou na aktivní linii vždy prvním bubnem začínajíce. Částka výplaty pro tyto automaty online zdarma se vypočte dle sázky na linii. Tato se automaticky vynásobí koeficientem kombinace ve výši až do 2 500. Jakmile bude výplata z kombinace připsána hráči, symboly v ní obsažené explodují a na jejich místo padnou nové. Tato funkce se nazývá Cascading Reels. Pokud se po tomto vytvoří nová sekvence, výplata podle ní se výpočte podle dodatečného násobitele x2. V případech, kdy tato situace se opakuje několikrát za sebou, se koeficient postupně zvyšuje nejprve do x3, pak až x5. Rook's Revenge Hra Velka Automaty Online SS Betsoft Screenshot

Symbolika hry Rook’s Revenge

Na bubnech, kterými disponují automaty zdarma Rook’s Revenge jsou zobrazeny různobarevné kamenné masky. Speciálními symboly pro tyto výherní automaty jsou Wild (deska s otazníkem) a Scatter (zlatá maska):

   • Wild se objeví pouze na druhém, třetím a čtvrtém bubnu, což je charakteristické pro výherní automaty zdarma. Z tohoto důvodu nemůže tvořit kombinace pro naše hrací automaty.
   • Scatter se objevuje jen na prvním až třetím bubnu. Také kombinace netvoří, ale tři takové obrázky spouštějí spiny podle aktuální sázky. V nich také působí funkce Cascading Reels, avšak podle zvýšených násobitelů: х3, х6, х9 a х15. Bezplatná spuštění můžou být prodloužena, pokud i dále chcete hrát hraci automati Rook’s Revenge.

Podobné záznamy