Robo Jack


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:243
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Hrací automaty zdarma o robotech – popis

Hazardní video slot Robo Jack je dalším důkazem dovednosti vývojářů Microgaming, kterým se opět podařilo ztělesnit otřelé téma v zajímavém řešení. Automaty zdarma bez registrace Robo Jack Vás seznámí s robotem na jméno Jack, který Vám pomůže vyhrát slušnou částku. 5 valcove hraci automati Robo Jack, které najdete na portálu hravelka.com, jsou zábavním herním přístrojem s vynikající grafikou, originálními animovanými symboly a vysokou frekvencí výher. Linie těchto free online slots spolu s výherními kombinacemi vytvářejí 243 potenciální vítězné situace. Procento výplat je pro tyto automaty hry zdarma nastaveno jako 96,4 %, maximální výhra může dosáhnout devadesát tisíc mincí. Robo Jack Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

zdarma a jejich hi-tech rozhraní

Roboty jsou velmi složité mechanismy, ale bylo opakovaně prokázáno, že lidská mysl je mnohem pružnější a dokonalejší. Zapamatujte si, jak hrát tento slot, protože mu zatím chybí cz verze:

  • Spin / Stop – tlačítko pro spuštění a zastavení bubnů
  • Win ukazuje výhru získanou ze spinu
  • Demo Credits / Demo Coins zobrazuje aktuální stav účtu
  • View Pays otevře tabulku s pravidly a výplatami

Symboly a výplaty casino hry o robotech

Na bubnech automatu Robo Jack můžete potkat:

  • označení karet, provedená v tzv. mechanickém stylu Takové symboly, pokud sestaví výherní linii, můžou přinést od 20 až 25 kreditů (když nechcete hrát za penize)
  • zelený symbol, žlutá krabice a truhla zlata doplní hráčský účet o 100 až 2500 mincí
  • Robot se znaménkem $ vám může poskytnout 250, 750 nebo 3125 bonusových sázek

Jeden z nejlukrativnějších symbolů je piktogram s názvem hry. Tento symbol je Wild, což znamená, že nahrazuje chybějící symboly při tvorbě kombinací. Kromě toho, Wild může tvořit i své vlastní nezávislé kombinace. Dalším velmi výhodným symbolem je Scatter. neboť vytváří nejlepší kombinace a spouští bonusovou hru s otáčeními zadarmo.

Výherní automaty zdarma – bonusové hry

Při zobrazení v libovolném pořadí třech nebo více Scatter symbolů se automaticky spustí bonusová hra. Těsně před jejím zahájením se na obrazovce objeví pět různých robotů, z nichž každý poskytuje jiný počet bezplatných spinů a dodatečná překvapení, jako např.:

  • výhodné násobitele
  • Wild symboly působící v rámci celého bubnu
  • dodatečné free spins

Microgaming umožňuje používat své aplikace jak na pevných, tak na mobile zařízeních. Pokud chcete dát automat do mobilu, bez problému ho můžete stáhnout v registru Microgaming na našem webu Hra Velka.


Podobné záznamy