Rhyming Reels – Hearts & Tarts


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:30
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Scatter Symbol, Multiplier

Výherní automaty zdarma o kartách – komický námět

Ještě v osmnáctém století neznámý autor napsal cyklus komických básní v angličtině věnovaných postavám, které jsou zachyceny na hracích kartách. Jedna z nich povídá o tom, jak srdcová dáma upekla koláče, ale je ukradl karetní kluk ve stejné barvě. Této básničce jsou věnovány automaty zdarma bez registrace Hearts and Tarts – Rhyming Reels vyvinuté developerem hazardního software Microgaming, které najdete na webu Hra Velka. To je zábavný video slot s legračními postavami a pestrobarevnou grafikou. Rhyming Reels – Hearts & Tarts jsou 5 valcové hraci automati s třiceti liniemi, z nichž je na každou povoleno vsadit jednu až deset mincí, což znamená nejvíce tři sta mincí na spin. Maximální sázka na spin je patnáct dolarů, a to v případě, že si chcete hrát za penize. Automaty hry zdarma také disponují speciálními symboly a spiny zadarmo. Výplaty se poskytují za kombinace, tvořené třemi (pro Wild a Scatter – dvěma) a více stejnými symboly na aktivní linii. Měly by být umístěny vedle sebe začínajíce prvním bubnem. Jedinou výjimkou jsou symboly Scatter, které jsou vypláceny v libovolné poloze. Největší koeficient výplat činí x4000. Rhyming Reels - Hearts & Tarts Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Veselé hrací automaty zdarma – symboly

Tyto free online slots mají následující herní symboly a postavičky:

  • tlustá dáma
  • stejné robustní srdcový kluk
  • kouzelné služky s dobrotami na podnose
  • koláče
  • rukavice
  • a také hodnoty hracích karet

Zobrazení dámy se objeví na bubnech v podobě pruhů. Wild je logo automatu Rhyming Reels – Hearts & Tarts. Tyto symboly jsou vypláceny podle velkých koeficientů, a navíc pomáhají hráčům vytvářet kombinace z jiných obrázků, protože zastupují chybějící symboly (kromě Scatter). Scatter – zlatá koruna zdobena drahými kameny. Pokud se na ploše zobrazí dva takové symboly v jakékoliv poloze (bez ohledu na počet aktivních linií), obdrží hráč výplatu ve výši celkové sázky násobené koeficientem dva, tři, dvacet nebo dvě stě. Tři nebo více Scatter povolí až deset spinů zdarma s dvojitým násobitelem výplat.

zdarma – zábavné rozhraní

Pohodlné rozhraní této casino hry je natolik srozumitelné pro fanoušky Microgaming, že ani nebudete potřebovat cz vysvětlivky, abyste pochopili, jak hrát tento slot. Na webu hravelka.com můžete spustit slot v režimu online, a to v registru Microgaming, nebo si ho stáhnout do počítače či dokonce do mobilu. Vždyť jsou produkty Microgaming úplně přizpůsobeny pro použití na mobile přístrojích.


Podobné záznamy