Reel Thunder


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:9
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Scatter Symbol, Multiplier

Hrací automaty zdarma – prasečí road movie

Reel Thunder jsou 5 valcove automaty zdarma bez registrace od vývojáře hazardního software Microgaming s devíti výplatními liniemi. Tyto zdarma, které najdete u nás na hravelka.com, mají následující herní prvky: symbol wild a scatter symbol, avšak nedisponují free spins, násobitelem a bonusovou hrou. Maximální výše jackpotu casino hry Reel Thunder dosahuje dvaceti tisíc dolarů. Reel Thunder Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Výherní automaty zdarma a jejich zábavné symboly

Na symbolech hry je zobrazena základní sada atributů života bikera na cestách:

  • rychle rotující se kolo motocyklu
  • zmačkaná státní poznávací značka s obrázkem Skalních hor v dálce
  • zběsilá šipka rychloměru
  • silueta bezohledného jezdce s ohnivým výfukem za ním připomínající tetování
  • portrét hrdiny silničního dobrodružství – kance v sedle s přílbou na hlavě
  • a konečně, nabídka silničních restaurací: litrový hrnek osvěžujícího piva, párek v rohlíku s hořčicí, slanina s vejci a palačinky se sirupem

Scatter symbol je chromovaný dvouválcový motocyklový motor. Piktogram Wild je emblém okřídleného horkého srdce s výfukovým potrubím a nápisem wild. Při amplitudě sázek od pouhých pětadvaceti centů do osmnácti dolarů je navržen maximální jackpot ve výši dvaceti tisíc dolarů.

Automaty online zdarma – dobrodružný svět bikerů

Herní rozhraní je trochu neohrabané, jak to právě přísluší borcům. Logo hry napsané nakloněným fontem symbolizuje pohyb, nad logem jiskří výboj blesku. Ve výherní tabulce těchto free online slots je logo spojeno s motocyklem letícím na pozadí hor. Motorka ve video slotu Reel Thunder zanechává ohnivý výfuk. Obecně všechny prvky rozhraní jsou provedeny bez nadměrného realismu, což je způsobeno fantazií vývojářů a zábavným tématem prasat-bikerů. Hraci automati Reel Thunder disponují tlačítky, které Vám napoví, jak hrát slot:

  • Select Lines – výběr výherních linií
  • Bet Max – maximální sázka
  • Spin – povel otáčet bubny
  • Tlačítka plusu a minusu umožňují změnit hodnotu mince

Hrací automaty Reel Thunder mají expertní režim. Chcete-li do něj vstoupit, je třeba kliknout na tlačítko Expert v dolní části automatu. Tyto výherní automaty se Vám zalíbí, pokud se je rozhodnete hrát zadarmo, ale je lepší si zvolit způsob hry za peníze! Tento příběh je zalíbí každému hráči, který má rád sloty od společnosti Microgaming, a už ani nepotřebuje cz lokalizaci pro pochopení všech nuancí. Dá se hrát i na mobile zařízeních. Můžete si ho stáhnout do mobilu, tabletu nebo pc, a to z registru Microgaming na portálu Hra Velka.


Podobné záznamy