Reel Gems


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:243
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Scatter Symbol, Multiplier

Šperkové automaty zdarma bez registrace – popis

Zpravidla všechny drahokamy jsou velmi vzácné minerální látky, které není snadno nalézt v přírodě. Kromě toho drahé kameny jsou velmi krásné a z tohoto důvodu jsou široce používány ve zlatnictví. Od starobylých dob lidé věřili tomu, že různé drahé kameny mají různé magické vlastnosti, které ovlivňují život člověka. Z těchto důvodů se drahokamy spolu se zlatem na dlouhou dobu staly ztělesněním pozemského bohatství. Uspořádat virtuální sbírku a hrát si o drahé kameny můžete automaty hry zdarma Reel Gems. Reel Gems jsou herní 5 valcove free online slots od společnosti Microgaming, disponující 243 výplatními liniemi, které najdete na portálu hravelka.com. Minimální nominální hodnota mince ve hře začíná od jednoho centu, ale vzhledem k tomu, že linií je tolik hodně, minimální sázka stanoví pětadvacet centů. Maximální sazka činí sto dvacet pět dolarů. Jak vidíte, rozsah sazek je velmi vysoký, takže hráči s různými rozpočty mohou si vychutnat tuto hru. Maximální velikost jackpotu je až $8000, jestliže chcete hrat za penize. p>Tyto video výherní automaty mají k dispozici všechny možnosti pro velkou výhru v cz casino hry:

  • speciální symboly
  • násobitel
  • spiny zadarmo atd.

Reel Gems Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Hrací automaty zdarma o drahokamech – symboly

Symboly této zábavní hazardní hry se staly pět pěkných drahokamů:

  • zařící briliant
  • červený rubín/li>
  • zelený smaragd
  • jasný safír
  • žluty berýl

Ještě dvěma herními symboly jsou zlatý prsten s třemi brilianty a nápisem Free Spins a tabulka s nápisem Reel Gems, ozdobená zlatou a briliantovou inkrustací. Právě tato tabulka je Wild symbolem. Obrázky hracích karet jsou dodatečnými symboly.

Hraci automati – třpytící rozhraní

Velký počet opcí v tom výherním slotu fascinuje neméně než krásné drahokamy, které chcete držet ve svých rukou. Tyto zdarma mají až patnáct spinu zdarma, a proto bonusová hra tady není. Maximální velikost jackpotu je $8000. Měkká příjemná hudba v této hře vytváří dokonalou atmosféru pro výhru, vždyť chcete získat krásné kameny, které vidíte v herním rozhraní. Velkolepé kaskády diamantů, které padnou na vás, když vyhráváte v této hře, jen více vás podněcují! Rozhraní je srozumitelné, takže bez potíží pochopíte, jak hrát slot. Tyto zábavní automaty lze hrát ve flash režimu přímo v prohlížeči (např. v registru Microgaming) na webu Hra Velka, nebo si je můžete stáhnout do mobilu či počítače. Můžete na mobile přístrojích hrát tyto automaty také online.


Podobné záznamy