Racing for Pinks


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:243
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Závodní  zdarma – popis

Jakmile se roztočí bubny této nové casino hry a začnete hrát, hned si uvědomíte, že se jste právě stáli opravdovými pouličními závodníky! Tyto automaty zdarma bez registrace jsou velmi oblíbené v kasinech. Jsou to 5 valcove hraci automati s dvou sty čtyřiceti třemi způsoby tvoření výherních kombinací. Klasické linie nejsou. Maximální koeficient výplaty pro kombinaci se rovná x2000. Riskantní hra na zdvojnásobení není v tomto slotu k dispozici, jakož i progresivní jackpot. V tom novém automatu, který je k dispozici na portálu Hra Velka, najděte vše, co potřebujete pro skvělou zábavu:

  • speciální symboly
  • dodatečné násobitele

Výherní automaty umožňují vsadit jeden cent až čtyř a půl dolarů, když chcete hrát za penize. To znamená, že sázka hry v těchto free online slots má být dělitelná třiceti. Také je k dispozici hra zdarma bez registrace. Můžete spustit režim automatické hry. Ják hrat, se dozvíte dál v našem popisu. Na cz obrazovce toho zábavního video slotu se objeví následující obrázky:

  • závodní auta
  • bomby s dusíkem uhličitým
  • motor
  • kufr plný peněz
  • různé nářadí

Racing for Pinks Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Hrací automaty zdarma – herní symboly

Všechny symboly jsou tematické, díky čemuž tento slot vyniká mezi podobnými hazardními produkty. Speciální symboly tady jsou Wild a Scatter. Wild je logo Racing for Pinks. Scatter je hezká zrzavá dívka. Wild je schopen sám o sobě tvořit kombinace podle obvyklých pravidel, jakož i nahradit jiné obrázky (kromě Scatter), když je na správném místě. Scatter padne jenom na prvním a posledním bubnu. Jakmile se objeví dva Scatter, hráč získává výplaty ve výši dvou celkových sázek. Pak začíná bonusové kolo.

Bonusové hry v závodním herním přístroji

Bonusové kolo toho hracího slotů má podobu spinů zadarmo s dodatečnými násobiteli podle koeficientů kombinací. Hráč může získat až třicet spinů a maximální násobitel může dosáhnout X5. Prodloužit toto kolo nemůžete. Po ukončení bonusového kola všechny vyhrané výplaty se převedou na účet a obnoví se normální hra. Hraní, zejména v režimu Mobile, je doprovázeno veselými zvukovými efekty, také slot má působivou grafiku. Jistě je to velice živý barevný automat s velkým množstvím různých kombinací, bonusovou hrou a jinými hodnotami. Z webu hravelka.com si můžete stáhnout tyto automaty hry zdarma přímo do mobilu, tabletu nebo počítače, stejně tak se tento slot dá hrát v prohlížeči – v registru produktů daného vývojáře Microgaming.


Podobné záznamy