Pinocchio Hra Velka Automaty Online Slider Betsoft Screenshot

Pinocchio


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:Betsoft
Navijáky:5
Linky:15
Funkce:Bonus Rounds, Wild symbols, Scatter, Multiplier, Autoplay, Free Spins

Výherní automaty online Pinocchio – popis

Pohádku o „oživlé“ dřevěné loutce, jež přinesla spoustu starostí ostatním, vymyslel v devatenáctém století italský spisovatel Karlo Collodi. Pinocchio jsou 5bubnové hrací automaty zdarma od vývojáře Betsoft s 15 liniemi, na nichž se objevují herní kombinace sestávající z obyčejných obrázků. Zajímavé je to, že hráč si může využit libovolný lichý počet linií. V modelu od společnosti Betsoft jsou navrženy:

  • základní a speciální obrázky,
  • několik bonusových kol,
  • bezplatná otáčení s,
  • hra o zdvojnásobení Panna nebo Orel

Pinocchio Hra Velka Automaty Online SS Betsoft Screenshot

Výplaty a koeficienty hry Pinocchio

Hrát výherní automaty zdarma můžete, pokud vsadíte na každou linii nejméně 5 mincí. Jejich hodnotu uživatel volí samostatně. Může to být 0.02, 0.05, 0.10, 0.25, 0.50 nebo 1 kredit ve zvolené měně. Na kolo tedy se přijímá od 2 centů do sedmdesáti pěti kreditů. Většina výplat, které mají hraci automati Pinocchio, který lze hrát zdarma bez registrace, se připisuje za nepřetržité řetězce sestavené ze stejných prvků. Mají se seřadit na aktivní linii začínajíce od krajního bubnu zleva. Výhru přinese jenom nejdelší sekvence po každé pozici, ale po různých pásmech může být v jednom spinu několik vyplacených variant. Rozmezí koeficientů pro výpočet výplat mají automaty online zdarma Pinocchio od х5 do х500. Těmito koeficienty této casino hry se násobí sázka na linii. Je-li kombinací několik, pak se peníze sčítají a klient je může hned převést na účet. Rovněž je nutno zdůraznit, že tyto automaty zdarma mají tři samostatné světy (Dílna Geppetto, Loutková show a učebna Pinocchio), jež se můžou považovat za jednotlivé úrovně. Abyste mohli přejít na další etapu, musíte našetřit určitý počet příslušných symbolů: pro Dílnu je to hoblík a pro Show – povoz.

Symboly pro automaty Pinocchio

Když spustíte tyto automaty online na obrazovce počítače, uvidíte na bubnech pohádkové postavičky, jakož i předměty vztahující se k tématu (např. sekera). Dále ve sloupcích se zobrazí barevná označení karet. Také pro automaty hry zdarma Pinocchio jsou příznačné tři symboly scatter, které občas plní i funkci Wild symbolů – nahrazují jiné prvky, aby vytvořily výherní kombinace. V nastaveních pro tyto automaty zdarma bez registrace můžete nastavit zvuk, rychlost, a také vybrat vhodnou velikost obrazovky.


Podobné záznamy