Once Upon A Time Hra Velka Automaty Online Slider Betsoft Screenshot

Once Upon A Time


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:Betsoft
Navijáky:5
Linky:30
Funkce:Bonus Rounds, Free Spins

Popis Once upon a time

S nostalgií si vzpomínáme na příběhy dávno minulých dní a přejeme si, aby aspoň malým dílkem ty kouzelné časy vstoupily do našeho života. Můžete si představit, že jste krásná princezna, nebo statečný rytíř – úloh v pohádce je více, než dost. Dokonce se můžete na nějakou chvíli hrát jako zbojník, když si přejete. Vraťme se ale k naší krásně princezně a jejímu rytíři, který je připraven ji zachránit z pazourů draka! Přiblíží nám dávné časy produkt od slavného vývojáře Betsoft – automaty zdarma bez registrace Once upon a time. Automaty online zdarma Once Upon a Time mají 5 bubnů a 30 výplatních linií. Divokým symbolem hry je dost zábavný drak, který spouští opci Fire Starter. Když v průběhu bonusové opce, kdy je aktivní rozšiřující se symbol, padne symbol zlata, které střeží drak, pak se bonusová opce přenáší do dalšího kola. Jackpot pro tyto výherní automaty zdarma stanoví 500. Once Upon A Time Hra Velka Automaty Online SS Betsoft Screenshot

Bonusy Once upon a time

Tyto automaty online jsou zajímavé také svými bonusovými hrami:

  • Výherní automaty Once upon a time mají romantický ráz a romantika je tu přítomná všude. Princezna a rytíř se líbají přes bubny – pravě takové vizualizační možnosti nám nabízejí moderní automaty online. Kromě hezkého obrazu dostanete také odměnu: tato bonusová opce zmíněné casino hry se jmenuje How She Loved the Knight.
  • Bezplatná otáčení v hraci automati můžete získat s opcí Those Crazy Goblins.
  • Herní opce Greedy Goblins Click Me! Rovněž pomáhá vyhrát cenu ihned. Mince můžete najít v každém pytli se zlatem – tak tam vstupte a vytáhněte je odtud!
  • Další bonusová hra Save the Princess Bonus Round se spustí poté, jakmile se tři symboly rytíře objeví na výherní linii automatu. V této hře budete muset zachraňovat princeznu. A budete muset si vybrat, jak budete bojovat s drakem. Drak – to je divoký rozšiřující se symbol pro naše automaty zdarma.

Symbolika Once upon a time

Automaty hry zdarma Once upon a time nabízejí hodně legračních symbolů: rytíř-trpaslík, princezna, poklad, vedle něhož spatříte ocas draka, herold s trumpetou, hody, meč zapíchnutý do kamene, katapult, pytel se zlatem a hoblin. Nejvíce placeným symbolem je symbol princezny.


Podobné záznamy