Ninja Fruits


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: PlaynGo
Navijáky:5
Linky:15
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Ekzotické automaty hry zdarma – popis

Ninja Fruits jsou 5 valcove automaty zdarma bez registrace zasvěcené tématu ninja, které je v poslední době moc populární mezi českými dětmi a dospělými. Tyto automaty hry zdarma disponují patnácti výherními liniemi (jejichž počet může být aktivován na uvážení uživatele) a třemi řádky obrázků na obrazovce. Tyto free online slots od Play’n GO si můžete hrát za jednu až pět mincí v hodnotě jednoho až pětadvaceti centů. Tedy podle expertů českého portálu Hra Velka, lze na jeden spin této casino hry vsadit až osmnáct dolarů sedmdesát pět centů, pokud si budete chtít zahrát za peníze. Zábavní video automat má i další specifické prvky:

  • speciální symboly
  • riskantní hry o šance
  • bonusové kolo
  • spiny zdarma atd.

Na tvorbě kombinací se podílí stejné obrázky na aktivních herních liniích. K tomu by měly být umístěny vedle sebe začínaje prvním bubnem. Všechny výplaty, které dostanete za spin v tomto hazardním automatu, se sečtou. Dále si je může klient vybrat nebo vsadit ve hře o šance. Jak hrát tuto hru – klasicky. Zde je třeba odhadnout červená nebo černá, a pak karetní barvu. Správná odpověď v prvním případě zvýší výplatu dvakrát, v druhém – čtyřikrát. Oficiální teoretická návratnost, kterou deklarují hraci automati Ninja Fruits , je 96,65%.Automaty Hry Zdarma Ninja Fruits PlaynGo SS - hravelka.com

Výherní automaty zdarma – symboly kultury ninja

Musíme říci, že postavy znázorněné na bubnech video slotu Ninja Fruits jen málo připomínají ninja, jak jsou obvykle zobrazovány. Tady jsou mnohem elegantnější a modernější. Zároveň se na obrazovce objeví i hodně ovocných obrázků. Když vytvoří ovoce kombinaci, ninja je rozseknou pomocí různých typů nožů. Speciální symboly pro hrací automaty zdarma Ninja Fruits jsou Wild (starý Mistr), Scatter (Geisha) a Bonus (šuriken).

  • Symbol Wild bude zaplacen sám o sobě a rovněž nahrazuje další prvky v kombinaci. Nemůže nahradit pouze speciální symboly.
  • Scatter se objevuje jen na lichých bubnech. Když se objeví na bubnech současně, začíná kolo spinů zadarmo.
  • Bonus se může objevit jen na třech posledních bubnech video slotu. Tři tyto symboly spustí bonusové kolo.

Automaty online zdarma – rozhraní a funkčnost

Automat Ninja Fruits má pod bubny informační řádek, kdy se zobrazují tipy. V automatu také najdete automatický režim hry. České hráče potěší kvalitní cz lokalizace a možnost si stáhnout aplikaci do mobilu. Jak flash, tak mobile verzi najdete na našem webu hravelka.com, v registru Playngo. Сохранить


Podobné záznamy