More Gold Diggin Hra Velka Automaty Online Slider Betsoft Screenshot

More Gold Diggin


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:Betsoft
Navijáky:5
Linky:30
Funkce:Bonus Rounds, Wild symbols, Scatter, Multiplier, Autoplay, Free Spins

Popis automatu More Gold Diggin

Pár horníků, kteří se stali protagonisty pro tyto 3D výherní automaty zdarma, stabilně těžili drahé kameny a kovy, ale najednou naskytl problém v podobě velkého hlodavce, který jím začal překážet v jejich práci. Pořád navštěvuje tyto automaty hry zdarma a objevuje se na nečekaných místech, ničí zařízení a přináší mnoho jiných starostí. A tak horníci musí s tím něco udělat. Čím skončila tato konfrontace, se dozvíte sami, když vyzkoušíte automaty zdarma bez registrace od Betsoft.

More Gold Diggin Hra Velka Automaty Online SS Betsoft Screenshot

Pravidla hry automatu More Gold Diggin

Tyto automaty online májí

  • tři řádky obrázků na obrazovce,
  • 5 bubnů,
  • 25 linií,
  • speciální herní symboly,
  • dodatečné násobitele výplat podle kombinací atd.

Hrát tyto automaty zdarma si můžete pouze na aktivních liniích. Sázka na linii může být až pět mincí v hodnotě 0,02; 0,05; 0,1; 0,25; 0,5 nebo 1 euro, a na spin se dá vsadit až 125 euro.

Výherní kombinace More Gold Diggin

Výherní kombinace automatu jsou tvořeny identickými obrázky. K zapotřebí jsou minimálně tři, a musí padnout za sebou vždy prvním bubnem začínajíce. Na jedné linii může být pouze nejstarší placená kombinace. Pro výpočet výše výhry pro automaty online zdarma se sázka na linii násobí koeficientem kombinace (největší je x2500). Všechny výplaty casino hry se sčítají. Symboly tvořící kombinace pro výherní automaty explodují a na jejich místo spadnou nové. Pokud se po tomto vytvoří nová sekvence, výplata podle ní se výpočte podle dodatečného násobitele x2. Dále se koeficient zvýší až na x3, pak x5, proces pokračuje tak dlouho, dokud se nevytvoří kombinace pro naše hraci automati. Po finálním dokončení spinu v hracím automatu se vyhranou částku dá zvýšit v kole o zdvojnásobení. Většina tradičních obrázků, které se objevují na bubnech, jsou drahokamy a cenné kovy. Existují také důležité pro hrací automaty speciální symboly Wild (dynamit) a Free Spins (bečka s výbušninou):

  • Wild je schopen měnit jiné obrázky, ale sám o sobě výplatu neposkytuje.
  • Free Spins padnou pouze na prvních třech bubnech. Současný vznik těchto obrázků v dané poloze spustí kolo spinů zdarma podle poslední platné sázky.

Podobné záznamy