Merry Xmas


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: PlaynGo
Navijáky: 5
Linky: 15
Funkce: Wild Symbol, Autoplay, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Popis výherní automaty hry Merry Xmas

Merry Xmas – zábavní 5 valcove hazardní video automat zadarmo bez registru od Play’n Go ma, dvacet řad, které plně splňuje očekávání fanoušků, jako jsou hazardní hry, inspirované přístupem vánočních svátků. Minimální sázka v automaty zdarma bez registrace  je jen jeden cent cz. Hráči mohou pokusit zvýšit své výhry, klikněte na hazard.

V tomto kole hrací automaty zdarma, budou muset hádat barvu obleku další karta černá nebo červená. Správná odpověď zdvojnásobuje výhru, špatné výsledky v ztrátovosti. Barevné a veselé grafiky, vánoční hudba a zvuky, jako je smích Santa Claus – co jiného je potřeba vytvořit odpovídající téma atmosféru. Podle Hra Velka teoreticky navrat free online slots je 98,79%.

Na válcích výherní automaty zdarma zobrazují stylizované stromů písmena ve spojení s vánoční svíčky, šátky, girlandy jedle poboček a čepice Santa. Kromě toho, běžný tradiční skladování. Role Wild symbolu v automaty online zdarma tradičně hráj obraz Santa Claus. Je schopen nahradit jakýkoliv jiný herni symbol kromě symbolů rozhozu a bonusu. Pokud řádek připadá na několik divoké charakteru, hráč obdrží další plat.

Velikost sázek v automaty hry zdarma v průběhu otočení zdarma je stejné, jako to bylo v předchozím kole. Pokud se během těchto otočení opět klesat ze tří symbolů scatter, hraci automati začne hrat extra bonus. Rovněž v casino hry za penize je obraz vánočního stromu se slovem Bonus.

V případě tří nebo více z těchto symbolů se seřadí do pořadí na aktivní výherní řadě aktivuje další hru na druhé obrazovce. Poslanci budou v místnosti s sváteční vánoční stromeček oblečená, kde mají vybrat jeden z darů.Je mozne hrat automat z mobile nebo Pc.

Automaty Hry Zdarma Merry Xmas PlaynGo SS - hravelka.com

Vice pro automat a jak hrat

Pokud jste náhodou stáhnout do mobilu automat hry Merry Xmas v angličtině, ve které nemůžete být silný, tipy od hravelka.com vám pomohou:

  • Spin – zahájí nové kolo
  • Stop – zastavit válce
  • Lines – vyberte počet řádků
  • Coins – zadat velikost sázky
  • Bet – celková výše sázek
  • Auto Play – automatické přehrávání Režim
  • View Pays – vidět platbu
  • Bet Max – hrát na maximální rychlosti
  • Win – výplata za rotaci

Řízení je velmi jednoduchý stroj. To je v českém jazyce, každý je vybaven herní situaci vyzve. Sekce informace je velice informativní a přístupné. Je možné spuštění.

Сохранить


Podobné záznamy