Mega Moolah Isis Hra Velka Automaty Online Slider Microgaming

Mega Moolah Isis


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:25
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Progressive Jackpot, Scatter Symbol, Multiplier

Výherní automaty zdarma Mega Moolah Isis – námět

Automaty zdarma bez registrace Mega Moolah Isis jsou pokračováním jednoho z nejpopulárnějších hazardních video slotů od Microgaming, které najdete na portálu Hra Velka. Nová verze této casino hry Mega Moolah Isis obdržela přídavek k názvu na počest Isis – jedné z nejznámějších a nejuctívanějších bohyň starověkého Egypta. Mnoho mýtů a legend je spojeno s tímto jménem, a proto se vývojáři snažili vytvořit vhodnou atmosféru v nové zábavné hře. S trochou štěstí budete mít možnost osobně zhodnotit všechny výhodné vlastnosti automatu:

  • speciální symboly
  • otáčení zdarma
  • štědré výplaty

A bude-li štěstí na vaší straně, velká Isis vám pomůže se stát vlastníkem jednoho ze čtyř progresivních jackpotů, kterými disponují tyto 5 valcove automaty hry zdarma! Mega Moolah Isis Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Automaty online zdarma Mega Moolah Isis – pravidla

V tomto odstavci se dozvíte, jak hrát tyto hraci automati. Gambleři, kteří jsou zvyklí hrát za penize, vědí, že čím více je výplatních linií aktivováno, tím je větší šance na jackpot. Můžete na tomto herním přístroji hrát zadarmo, dokud nepocítíte dostatek sebedůvěry. Nyní demo verze hazardní hry zahrnuje kredity, s jejichž pomocí Vás seznámí s principy Mega Moolah Isis.

Hrací automaty zdarma Mega Moolah Isis – charakteristiky

  • Symboly slotu jsou starověké egyptské atributy, včetně žezla, bohyně a obrázku Panny bohyně-jestřába (podle legendy se na ní proměnila Isis).
  • Minimální sázka v Mega Moolah Isis stanoví jeden cent.
  • Maximální sázka je pětadvacet dolarů
  • Symbolem Wild je Isis
  • Scatter je jestřáb, který Vám poskytne dvacet až třicet free spins.

Bonusové hry herního přístroje Mega Moolah Isis

Získáte tu šanci vyhrát jeden ze čtyř jackpotů. Bonusová hra Mega Moola Isis se objeví kdykoliv a zaručuje vám vážné navýšení rozpočtu. Dostanete kolo s barevnými sektory. Každý z nich ukrývá svůj jackpot. Zkuste své štěstí v automatu Mega Moolah Isis, a dostanete příležitost vydělat slušnou částku: od mini jackpotu v hodnotě deseti dolarů až po opravdové bohatství starověkého Egypta ve výši 1000000 dolarů. V hazardní hře Mega Moolah Isis se bohyně stane nejen vaším nejlepším přítelem, ale také opravdovým patronem. Velkou výhodou přístroje je start bez registrace. Software od společnosti Microgaming umožňuje hrát automat na mobile přístrojích. Stáhněte si aplikaci do mobilu, tabletu nebo obyčejného počítače anebo si zahrajte online v registru Microgaming na webu Hra Velka. Rozhraní je velmi přehledné, a tak nebudete postrádat cz lokalizaci.


Podobné záznamy