Mayan Princess


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:20
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Multiplier

Automaty online zdarma Mayan Princess – popis

Automaty zdarma bez registrace Mayan Princess nabízí zajímavé možnosti pro každého, koho zajímá tematika dávných indiánských civilizací. Tyto automaty hry zdarma jsou provedeny dost neobvyklé – piktogramy jsou kulaté. To okamžitě upoutá pozornost – hraci automati vypadají stylově. Pokud má vzhled casino hry velký význam pro Vás, pak budete více než spokojeni. Free online slots Mayan Princess, které najdete na našem webovém portálu Hra Velka, neobsahují možnosti, jež mají 5 valcové herní sloty v online kasinech. Maximálně na spin můžete utratit 200 mincí. Není důležité, jaká je Vaše celková sázka, ale volbou maximální sázky můžete zvýšit svoji možnost výhry. Jackpot hracího automatu Mayan Princess činí 10000 dolarů, pokud hrajete za penize. Mayan Princess Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Výherní automaty zdarma Mayan Princess – symboly

V herním stroji o starověké civilizaci Mayan Princess je k dispozici jeden Wild symbol. Tímto symbolem se stal symbol mayské princezny. Divoký symbol se velmi liší od všech ostatních. S ním je vždy spojen prvek překvapení. Je to tím, že může nahradit jakýkoli jiný symbol a tak uzavřít výherní kombinaci. Obyčejné symboly v tomto hazardním video automatu jsou následující:

  • Bůh Maya
  • logo Mayové princezny
  • Maya psaní
  • pyramida
  • chili
  • leopard
  • krokodýl
  • muž z kmene Maya a tak dále

Všechny tyto symboly společně představují mayskou civilizaci. Také zábavní automaty disponují bonusovou hrou v podobě bezplatných spinů. Symbol pyramidy se může objevit náhle a udělat Vám takový dárek. Bonusový symbol se objevuje jen na prvním a pátém bubnu. V tom případě pak si můžete vyhrát deset až dvacet spinů zadarmo s koeficientem x3! V bonusovém kole hry všechny sázky a aktivované linie zůstávají stejné.

Hrací automaty zdarma Mayan Princess – rozhraní

Grafika v hazardní hře je animována. Všechny symboly se začínají hýbat, jakmile se Vám dostane výherní kombinace. Uvidíte, že krokodýl začíná otevírat hubu, slunce vychází na pozadí pyramidy. Funkčnost hracího automatu je na úrovni odpovídající standardům vývojářů společnosti Microgaming. Nezapomeňte i na zvukové efekty v Mayan Princess. Slyšíme zvuky bubnu, bonga, a tyto zvuky opravdu zdůrazňují skutečnost, že tu jde o starověkých civilizacích. Na webové stránce hravelka.com si můžete stáhnout video automat do mobilu, pc či tabletu nebo ho vyzkoušet v režimu online v registru Microgaming. Přestože cz verze hracího automatu není, pro Vás nebude těžké pochopit, jak hrát na přístroji díky uživatelsky přívětivému rozhraní, podporujícímu formát pro mobile zařízení.


Podobné záznamy