Mad Hatters


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:30
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Automaty online zdarma Mad Hatters – popis

Jakmile se roztočí bubny casino hry Mad Hatters , hned si uvědomíte, že jste právě vypadli z králičí nory přímo na stůl šílené čajové party! Automaty hry zdarma Mad Hatters, které jsou Vám k dispozici na webu Hra Velka, jsou velmi oblíbené v kasinech. Jsou to 5 valcove hraci automati s třiceti výherními liniemi, výhra ve kterých může dosahovat dvaceti tisíc mincí. Tyto automaty umožňují na každou linii vsadit jeden cent až pětasedmdesát dolarů. Jackpot činí padesát tisíc dolarů. Mad Hatters Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Automaty zdarma bez registrace Mad Hatters – symboly

Všechny symboly těchto free online slots jsou unikátní a dobře ztělesňují vybrané téma, díky čemuž tento video automat vyniká mezi podobnými hazardními produkty. Kloboučník i když je šílený, je skvělý zdroj příjmů. Všechny symboly hry jsou tematické, uvidíte tu následující obrázky:

  • šálky
  • kukačky
  • cylindry
  • králíky
  • hosty
  • koláče
  • zákusky
  • kávu atd.

Hazardní herní přístroj Mad Hatter má jeden Wild symbol, který zobrazuje protagonistu hry – šíleného kloboučníka. Objevuje se jen na prvním a pátém bubnu. Kromě toho Wild symbol má opci rozšíření a nahrazuje všechny ostatní symboly na bubnech. To je skvělá příležitost ke zlepšení Vaší finanční situace, protože se Vaše výhra výrazně zvýší (pokud hrajete za penize).

Výherní automaty zdarma Mad Hatters – bonusové hry

Tři nebo více symbolů hodin s kukačkou aktivují bonusovou hru, která je organizována podle principu “vyber mě”. Jak hrát tuto hru popíšeme níže, protože v slotu chybí cz nápověda. Musíte si vybrat jeden ze čtyř symbolů, abyste dostali cenu hned. V tomto bonusovém kole můžete vyhrát až 11100 mincí. Tři až pět symbolů králíka vám pomohou vyhrát deset, pětadvacet nebo padesát spinů zdarma. Během otáčení zadarmo dostanete dodatečný symbol wild. Všechny výplaty získané se v průběhu této hry, se zdvojnásobí.

Hrací automaty zdarma Mad Hatters – rozhraní

Bubny automatu mají fialovou barvu, pozadí je růžové. Během hry zní veselá hudba. Můžete otáčet bubny sami nebo to udělat automaticky výběrem expertního režimu v dolní části obrazovky. Hraní je doprovázeno legračními zvukovými efekty. Smějící se králík je favoritem hráčů, ačkoli jiné symboly jsou také schopny dobře pobavit návštěvníky. Z webu hravelka.com si můžete stáhnout tento hazardní software přímo do mobilu nebo pc, stejně tak se tento slot dá hrát v prohlížeči – v registru produktů daného vývojáře Microgaming. Většina současných mobile přístrojů umí přehrávat aplikace od Microgaming.


Podobné záznamy