Lobstermania hravelka IGT automat online slider

Lobstermania


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:IGT
Navijáky:5
Linky:25
Funkce:wild symbol

Recenze automat hry Lobstermania uplne zdarma

Společnost IGT a Hra Velka nedávno vydala automaty zdarmа Lobstermania, kteří si koupili všechny kasina v Las Vegas. Vývojáři sledování tak populární, jsme se rozhodli vytvořit tento automat a casino hry. Rudy humr hlavní postavou této herní konzoli mořského života. Tato zábavná postava se stává číslo jedna pro hazardní rybáře. Jde o to další schopnosti, které má červenou humra. Wild symbol, může nahradit znaky, které se střetávají s vítěznou kombinací. Jeho schopnosti se nevztahují pouze na scatter a bonusových symbolů. Není divu, že to je takový aktivní lov. Koneckonců, to může výrazně zvýšit úlovek, který hráči obdrží od hrací automaty. Kromě toho, když se kombinace pěti humrů, hráči se získával deset tisíc kreditů. Jako bonusový symbol objeví stejný humra, ale kdo nosí žlutý oblek. Když se tři pády humrů v době, spustí se bonusove hry. Na automaty zdarma bez registrace Lobstermania bude zahrnovat různé typy mořského života, a hráč bude muset vybrat jeden z nich. V závislosti na volbě, určeném počtu pokusů projít první fázi. Poté, hráč pozván vybrat bóje, které budou určovat koeficientu násobení.

Vice informace o hre

Scatter automaty hry zdarma – humr v kleci. To se vrhne na válcích v množství 3 a více kusů, násobí sázku hráče od 5 do 200 krát. Další humr spouští bonusovou hru. To je snadno rozpoznatelný podle jasně žluté oblečení. Nejprve musíte zvolit humra. Otevřete kolikrát, které můžete použít v příštím kole. Dále klikněte na bóje a zvýšit sazbu na 250krát. Pokud jste náhodou stáhnout hrací automaty zdarma Lobstermania v angličtině, ve které nemůžete být silný, naše tipy vám pomohou:

  • Spin – zahájí nové kolo
  • Stop – zastavit válce
  • Lines – vyberte počet řádků
  • Coins – zadat velikost sázky
  • Bet – celková výše sázek
  • Auto Play – automatické přehrávání Režim
  • View Pays – vidět platbu
  • Bet Max – hrát na maximální rychlosti
  • Win – výplata za rotaci

Nominální hodnota mince je nastavena plus a mínus blízkosti kruhové okno oranžové barvy v levém dolním rohu.Ovládací panel má dva režimy, takže si můžete vybrat více pohodlnější. V přizpůsobení automatu Lobstermania můžete nastavit zvukové efekty jsou zapnuté nebo vypnuté, aktivujte rychlou rotaci a uvést, které jednotky se zobrazí zůstatek (mince nebo úvěrů). Výstavní past, hon na kraby s velkými drápy a vydělat velkorysou cenu. Hrajte zdarma a bez registrace v online výherní automaty zdarma Lobstermania z portalem her hravelka.com.


Podobné záznamy