Lights


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:5
Linky:9
Funkce:Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Free Spins

Popis hraciho automatu Lights online zdarma

Společnost Net Entertainment, pravidelně produkuje kvalitní casino hry a automaty online, má pro spokojených fanoušků hazardu další novinku. Je to krásný výherní automaty na tématu lásky ke všem druhům čínských luceren. Hlavním rysem automaty zdarma jsou symboly Wild, které se objevují zde ve všech svých zádech, se ocitnou v různých polohách a přispívají k tvorbě mnoha kombinací. Podrobnosti o všech funkcích modelu přečíst na portalu hravelka.com. Lights hravelka ss Lights – výherní automaty zdarma ma pět valcu, tři řady postav na obrazovce, se speciálními obrázky, spiny zdarma, a mnoho dalších funkcí. Hra na automate může být aktivní pouze v devíti linek. Každý z nich vzal až deset mincí 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20, 0,50, nebo 1 euro. Takže v kole se nechá nastavit až devadesát eur. Kombinace vzdělávání a výpočtu plateb nich jsou vyrobeny v souladu se společnými pravidly. Identické snímky musí seřadit vedle sebe na aktivním čáry od zcela vlevo na bubnu. Každý řetěz je věnována pouze nejcennější kombinaci. Pro výpočet svůj vítězný faktor uveden v tabulce (max – X1000), vynásobený sázky na trati. Kolo na dvojnásobek v automaty online zdarma Lights není. Na výjimky z výše uvedených pravidel, viz níže.Teoretická návrat na hraci automati je roven 96,1% (oficiální údaje z NetEnt).

Symboly hry

V roli obvyklé hry obrazy použité v tomto modelu jsou obraz různobarevných světla a čelních hodnoty hracích karet od deseti do eso.Speciální znaky ve dvou Lights: Plovoucí Wild a Scatter (červeno-žlutá jin a jang). Jejich funkce by měly přebývat:

  • Wild pádu na válcích na začátku každého spinu. Letí světla a zastavit na náhodných místech. Tam může být ze dvou na čtyři v normální hře. Role Wild činí nahrazení další snímky s výjimkou Scatter. K tomu musí být na vhodné místo.
  • Scatter spouští roztočení zdarma. Tři, čtyři nebo pět z těchto znaků začíná deset, dvacet nebo třicet hry, při nichž zákazník dělá nabídku pro kasina. Cena otáčení může být od tří do šesti Plovoucí Wilds. Pokud se objeví v horní části tohoto Scatter symbol, oba prvky zůstávají aktivní. Rotace může být prodloužena o tři a více Scatter.

Další bonusovych kol, otočení zdarma s výjimkou spiny zdarma, automat nema. V tomto modelu, jackpot nejsou.

Zaver

Vzhledem ke specifické Wild symbol v mnoha formách Lights zaplaceno kombinace. Velmi atraktivní zdarma točí kolo. Výhody automatu patří vynikající grafikou a velmi uživatelsky přívětivé rozhraní. Stručně řečeno, to je velmi slušná a kvalitní hru.HRA VELKA doporučuje.


Podobné záznamy