Leagues of Fortune


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:1024
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Scatter Symbol, Multiplier

Hrací automaty zdarma Leagues of Fortune – popis

Nové 5 valcove automaty zdarma bez registrace Leagues of Fortune od tvůrce hazardních her Microgaming jsou vyvinuty v duchu díla slavného fantasta Julese Vernea. Zejména zde se setkáte s postavou velmi připomínající kapitána Nema. Automaty hry zdarma Leagues of Fortune nemají klasické herní linie, a výherní kombinace se tvoří stejnými obrázky umístěnými na sousedních bubnech, prvním bubnem vlevo začínajíce. Celkem mají hraci automati 1024 způsoby tvoření těchto kombinací. Hrát automat Leagues of Fortune můžete se sázkou na jeden spin v rozsahu padesáti centů až pětadvaceti dolarů. Na našem portálu Hra Velka jsou výše potenciálních výplat uvedeny ve zvláštní tabulce se zohledněním aktuální sázky. Tyto free online slots mají zvláštní hru o násobení výplaty Your Gamble. Jak hrát, Vám vysvětlí pravidla této mini hry. Můžete se rozhodnout, o kolik chcete zvýšit své výhry ručním zvýšením nebo snížením pravděpodobnosti výhry. K tomu musíte přesunout šipku na obrazovce lokátoru. Když se šipka zastaví na modrém sektoru, máte vyhráno. Pokud na červeném – prohráno. Leagues of Fortune Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Výherní automaty zdarma Leagues of Fortune – symboly

Roli symbolů casino hry Leagues of Fortune hrají zobrazení:

  • kapitána
  • jeho ponorky
  • potápěče
  • map
  • hodnoty hracích karet

Speciální symboly slotu jsou Wild (logo video slotu Leagues of Fortune) a Scatter (truhla se zlatem):

  • Wild se objeví na všech bubnech v podobě pruhů. Nejen vytváří kombinace dle obecných pravidel, ale i zastupuje jiné symboly (kromě Scatter), v případě nutnosti.
  • Scatter se vyplácí bez ohledu na pozici na bubnech. Navíc tři až pět těchto symbolů spustí free spins s násobitelem výplat. Více o nich si přečtěte v pravidlech Leagues of Fortune.

Automaty online zdarma Leagues of Fortune – rozhraní

Můžete si stáhnout automat z registru Microgaming. Na našem webu hravelka.com je k dispozici cz popis, který umožní všechno pochopit samostatně. Tento zábavní video automat má rozsáhlá uživatelská nastavení, která umožňují měnit parametry zvuku, kvality grafiky a tak dále. V sekci statistiky jsou k dispozici údaje o herních relacích. Pokud aktivujete expertní režim, budete schopni spustit auto hru. Najdete slot Leagues of Fortune ve mnoha online kasinech s software od Microgaming. Všechny umožňují hrát demo verze zadarmo, avšak v některých můžete zvolit i variantu za peníze. Nebude problém si stáhnout aplikaci do mobilu anebo si zahrát slot na Vašem mobile nebo tabletovém přístroji přes prohlížeč.


Podobné záznamy