Ladies Nite Hra Velka Automaty Online Slider Microgaming

Ladies Nite


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:5
Linky:9
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Scatter Symbol, Multiplier

Hrací automaty zdarma Ladies Nite – popis

Ladies Nite jsou 5 valcove automaty zdarma bez registrace od vývojáře hazardních her firmy Microgaming s devíti liniemi. Na každou linii lze vsadit jeden cent až deset dolarů. Celková sázka na spin může dosáhnout devadesáti dolarů. Automaty hry zdarma Ladies Nite mají následující herní prvky:

  • free spins
  • speciální symboly
  • riskantní hra
  • násobitele výplat

Výplaty přísluší za kombinace, které jsou tvořeny třemi stejnými symboly na aktivní linii. Mají se nacházet na sousedních bubnech, prvním bubnem začínajíce. Výše výplaty se rovná sázce na linii vynásobené stanoveným koeficientem (až x10000). Podle zvláštních pravidel vytváří kombinace pouze Scatter. Uživatelé mohou hrát na automatu Ladies Nite o zvýšení výplaty, získané jako výsledek úspěšného spinu. Riskantní hra je navržena v tradičním stylu. Jak hrát tuto hru? Správně odhadnutá barva zdvojnásobí výhru, symbol – vynásobí ji čtyřikrát. Ladies Nite Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Výherní automaty zdarma Ladies Nite – symboly

Na bubnech casino hry Ladies Nite jsou tyto obrázky:

  • zábavná bruneta
  • koktejl
  • parfém Divine
  • kabelka
  • rtěnka
  • také hodnoty hracích karet atd.

Wild je zrcadlová koule, kterou lze spatřit ve většině nočních klubů. Tyto symboly samy se vyplácí podle vysokých koeficientů, a také zastupují jiné obrázky (kromě Scatter), pokud vyskytnou na správném místě. V takových případech zdvojnásobují výplatu z kombinace. Scatter je nahý do pasu barman ve motýlku a podnosem v ruce. Symboly scatter jsou výherní bez ohledu na umístění na bubnech a počet aktivních linek. Výplata se rovná dvou, pěti, dvaceti nebo pěti stům celkovým sázkám na spin. Tři nebo více symbolů Scatter spustí patnáct spinů zdarma s trojitými koeficienty. Hra v tomto případě proběhne dle běžného koeficientu a počtu linií. Spiny můžou být prodlouženy.

Automaty online zdarma Ladies Nite – rozhraní

Důležitá data o pravidlech hry se objeví v informačních oknech a řádku přímo pod bubny. Můžete také povolit nebo zakázat rychlé spiny nebo vypnout zvuk. V expertním režimu se objevují tlačítka automatické hry. Hrací automaty Ladies Nite jsou k dispozici ve mnoha kasinech se software od Microgaming. Všechny je nabízejí jak za peníze, tak zadarmo. U nás na hravelka.com, např. najdete jeho demo verzi. Tyto hraci automati se dají stáhnout do mobilu z příslušného registru na webu Hra Velka Microgaming, nebo je můžete hrát v mobile přístroji přímo v prohlížeči. Cz verze těchto free online slots zatím není k dispozici.


Podobné záznamy