Kings of Chicago


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: NetEnt
Navijáky:5
Linky:5
Funkce:Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Kings of Chicago Automat online v Hernim portalu HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství při sázkách na výherní automaty Kings of Chicago ! Jste připraveni jít do době rozsáhlé zabíjení, loupeže a hazardní setkání? Spustíte přehrávání zdarma online v hracím automate Kings of Chicago a zažijete to všechno teď spolu s námi na naší stránce hravelka.com.

Popis hrací automaty Kings of Chicago

Hlavním městem gangsterů v Spojených státech nebyl ani New York ani Los Angeles ani Washington ale Chicago. Na počátku byl “Velký Jim” Colosimo, který vytvořil zločinný syndikát zapodívající se provozováním nevěstinců,casino, hazardem a vydíráním. Později se k němu přidali Johny Torrio a také proslulý Al Capone. Také dnes se na „gangsterskou romantiku“ vzpomíná s nostalgií. Potvrzením toho jsou také automaty hry zdarma Kings of Chicago. Pro internetový herní svět není hrací automat online Kings of Chicago první automat s gangsterskou tematikou. Je to však první automat online zdarma, který v sobě kombinuje prvky hracího automatu a karetní hry poker.

Symboly hry Kings of Chicago

Jako symboly jsou hrací karty. Na pěti válcích ve třech řadách je pět výherních linií. Seberte na některé z nich výherní pokerovou kombinaci a výhra je vaše. Začněte svoji mafiánskou kariéru a vyzkoušejte hrací automat Kings of Chicago zdarma. Roli symbolu Wild hraje karta Joker (žolík). Dík téhle kartě můžete sebrat kombinaci jaká se v klasickém pokeru nevyskytuje, a to kombinaci pěti stejných karet. Maximální výhru s koeficientem 10 000 získáte za čistý Royal Flush, t.j. Royal Flush bez žolíku. Žolík nahradí jakoukoliv jinou kartu dle vytvoření výherní kombinace, výhra v takové kombinaci se zdvojnásobuje. Symbol Scatter se může objevit na jakékoliv kartě. Tři takové symboly spouštějí bonusovou hru – Free Deals Online automaty , Net Entertainment


Podobné záznamy