JACKPOT PARTY hravelka WMS automat online slider

Jackpot Party


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:WMS
Navijáky:5
Linky:20
Funkce:wild symbol, free spins

Recenze hry Jackpot Party bez registrace

Další výherní automaty zdarma produkované WMS Gaming, který bude projednán na stránkách hravelka.com, není zasvěcen do žádné z původního tématu. To je nazýváno Jackpot Party, a jeho jméno plně reflektuje podstatu. Koktejly, dárky, balóny a ohňostroje, které blika na valcu, určený k vytvoření dobré náladě, že se jim podaří bylo hezké. Obecně platí, že splňují automaty online zdarma Jackpot Party. Výherní automaty zdarma Jackpot Party má pět válců a dvacet linek. Hra na hrací automaty zdarma může být pro libovolný počet řádků není větší než maximální. Na každé z nich, aby se sázky v rozmezí od jednoho centu do pěti dolarů. To znamená, že nemůžete dát rotace na více než sto dolarů. Teoreticky návrat automaty zdarma bez registrace Jackpot Party je 96,01% (údaje z portal Hra Velka). Jackpot Party mají bonusové hry, speciální znaky, a některé další funkce. Neexistuje žádný kolo v zdvojnásobení plateb.Pro získání zisk v kombinaci, je nutné, aby některé stejné znaky (dva nebo tři) klesl v blízkosti aktivních řádků, které začínají s prvním bubnem. Vyhraná částka v tomto případě se vypočítá vynásobením sázku provedenou na řádku kombinací koeficient (až x5000). Veškeré platby přijaté na projížďku jsou sečteny a přeneseny do obecného účtu.

Symboly ve hre Jackpot Party

Na hraci automati Jackpot Party uvidíte barevné sedm, balóny, kelímky na nápoje, koktejlové sklenice, krabice s dárky a další položky, dává pochopit, že uprostřed strany je věnován něčí narozeniny.Sedm různých kombinace mohou tvořit smíšené, na které se vztahuje samostatnými faktory. V automaty online Jackpot Party se nacházejí také tři speciální znaky: Wild (mirror koule), Funkce 1 (vše nejlepší k narozeninám), a mají 2 (trubka, z níž je extrakt vyrobený nepříjemné zvuky na večírcích). Hra rozhraní je intuitivní, takže pochopit, není to těžké. Stručně vysvětlit, co funkce jsou prováděny těchto nebo jiných materiálů v rozhraní hracího přístroje. Poznámky vztahující se k anglické verzi ovládacího panelu, ačkoli model je k dispozici také v češtině:

  • Spin – zahájí nové kolo;
  • View Pays – objevte pravidla;
  • Credits – částka na váš účet;
  • Auto Play – umožnit automatické sazby;
  • Bet – vyberte sázku;
  • Coin Size – stanovit označení mincí;
  • Coins – upřesnit velikost sázka v mincích;
  • Win – výplata za rotaci;

Kliknutím na vyskakovacím okně Bet otevře k výběru velikosti sázky. Pokud kliknete na Win, a objeví se okno s pěti maximální výhra. Hra má sekci statistiky, a dialogové okno s nastavením uživatelských, které si můžete upravit kvalitu grafiky, rychlosti gameplay, zvuku, zobrazení zůstatku a některých dalších parametrů.


Podobné záznamy