Jack Hammer 2


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: NetEnt
Navijáky:5
Linky:50
Funkce:Wild symbol, Multiplier, Free Spins

Automaty online Jack Hammer 2 na portalu her HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství při sázkách na výherní automaty Jack Hammer 2! Jakmile si myslíte že superhrdina Jack Hammer udělal město bezpečnější jednou provždy, Don Crabby a jeho pomocníci vrátil se, aby zničit svět. Dokážete Vy a superhrdina opět je zastavit? Vyzkoušejte si ruku pri on-line hracem automate Jack Hammer 2 na naší webovej stránce hravelka.com.

Popis hrací automaty Jack Hammer 2

Automaty online zdarma Jack Hammer 2 vám přináší nezapomenutelnou cestu do světa zločinu! Vývojáři z Net Entertainment vytvořili pro casino velice zajímavý hrací online automat Jack Hammer 2, jehož děj se odehrává v Americe třicátých let minulého století. Jistě každý ví, že tou dobou se v Americe silně vzmáhalo podsvětí, ve městech vládla mafie a gangsteři. My se ocitáme přímo uprostřed těchhle událostí, uprostřed reálného příběhu filmu a účastníme se všech akcí, získáváme velké množství peněz a vyšetřujeme zločiny. Nikdo nemůže odmítnout takové zábavné a vzrušující dobrodružství.

Symboly hry Jack Hammer 2

Jako symbol tohoto automatu hry zdarma můžete vidět různé bandity, stará auta, letadla, zbraně, jedy a věci z toho období. Bez ohledu na to, zda máte zkušenosti s vyšetřováním zločinů, nebo to děláte poprvé, můžete začít hru! Začátečníky zde získají všechny dovednosti zcela zdarma na automatu hry zdarma. A skutečný detektiv bude mít šanci ukázat své dovednosti ve hře na skutečné peníze. Sázky mají hodnotu od jedné do 10 mincí a výše jackpotu dosahuje 5000 mincí. Automat online Jack Hammer 2 má 5 válců a 99 výherních linií, které poskytují širokou škálu možností výhry a dopadení pachatelů. Online automaty Jack Hammer 2 , Net Entertainment


Podobné záznamy