Ghost Pirates


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: NetEnt
Navijáky:5
Linky:243
Funkce:Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Online automat Ghost Pirates pro casino – recenze hry od portalu her HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství s piráty na výherní automaty Ghost Pirates! Téma piráti byla a zůstává do dnešního dne relevantní za všech okolností. Nová hra od Net Entertainment – výherní automaty zdarma bez registrace Ghost Pirates je zahalená aurou tajemství. Hrat zdarma na naší webovej stránce hravelka.com, hledat poklady – co by mohlo být větší zábava? Jakmile se stanete členem týmu pirátské lodi v hrací automaty zdarma, loď vyplava za dobrodružstvím.

Popis hrací automaty Ghost Pirates

Stožáry, paluba I boky lodi jsou napůl shnilé a z plachet zůstali jen cáry. Ale legenda praví, že v noci se na lodi objevují duchové pirátů, kteří, stejně jako za svého života nadále mávají šavlemi a točí kormidlo. Společnost NetEntertainment se rozhodla pozvednout závoj tajemství nad touto lodí a vytvořila ohromující automat hry Ghost Pirates. Podle vývojářů, co se grafiky týče, tenhle automat online předčí všechny ostatní sloty, automaty a hry. Automaty Ghost Pirates mají 5 standardních válců. Místo výherních řad, jsou tu výherní kombinace. Výběrem výše sázky se základní sázka znásobí. Čím vyšší sázka, tím větší výhra. Tlačítko Maximální sázka aktivuje všech 243 výherních kombinací a výše sázky je 125 mincí.

Symboly hry Ghost Pirates

V automatu hry zdarma Ghost Pirates najdete klasické symboly Wild i Scutter. Wild symbolem je lebka piráta s překříženými hnáty. Wild symbol nahradí jakýkoliv jiný symbol kromě symbolu Scutter. Scutter symbolem je bedna s pokladem. K získání bonusu je zapotřebí sebrat nejméně tři Scutter symboly v jedné řade. Další výhodou automatu je možnost hrát zdarma bez registrace, jelikož tuhle možnost nabízí ne všechny hrací automaty. Vyzkoušejte si neuvěřitelně zajímavý a fascinující hrací automat Ghost Pirates zdarma. Navštivte loď duchů, sledujte akce pirátů a pokuste se najít šperky, které jsou ukryty v truhlách. Automat Ghost Pirates osloví všechny hráče bez výjimky. Online automaty Ghost Pirates, Net Entertainment


Podobné záznamy