Gemix


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: PlaynGo
Navijáky:7
Linky:1
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Bonus Rounds, Scatter Symbol

Gemix– popis slotu

Herní automat Gemix od Play’n GO je jedním z nejpůsobivějších od společnosti Play`N GO. Tento slot není jako standardní automat a to je jeho nejdůležitějším rysem. Pro vítězství je třeba nasbírat identické obrázky z celého řetězce. Mělo by jích být alespoň pět, a mnoho hráčů jsou zvyklí na tři identické obrazy. Obrázky do slotu Gemix jsou vytvořeny podle systému 7×7, který má jen 49 variant pro vytvoření výherní kombinace. Během hry design tohoto automatu může být zcela změněn, to znamená, že se vám bude zdát zdá, že již hrajete úplně jiný herní stroj. Ve skutečnosti je to velice skvělý nápad od vývojářů. Populární 5 valcove automaty zdarma bez registrace, automaty hry zdarma a free online slots můžete zahrát u nás na stránkách Hra Velka.

Automaty Hry Zdarma Gemix PlaynGo SS - hravelka.comGemix – pravidla slotu

Vaším úkolem ve hře je pokusit se dostat do bonusového kola s názvem Crystal. V tomto případě pro výhru budete potřebovat získat modrou kouli, a čím rychleji to ji získáte, tím lepší to bude pro vás, pak automaticky dostanete trojnásobek výhry. Jiné unikátní hraci automati hledejte na naších stránkách. Gemix slot vám přinese jen radost z hraní, nenechte si ujít příležitost, abyste mohli to všechno zažít. Další zajímavé 5 valcove video výherní automaty, výherní automaty zdarma a mobile automaty online zdarma můžete si zahrát zadarmo u nás na portálu hravelka.com.

Gemix – charakteristika slotu

Struktura video automatu Gemix je velice nestandardní, místo obvyklých bubnu před vámi je pole o velikosti 7×7. Ve všech třech světech, ve kterých bude cestovat hráč, setká se s těžbou v hlubinných dolech, hezkou princeznu a docela příjemného průvodce, který se usadilipod rozložitým starověkým dubem,. Automaty zdarma bez registrace, casino hry avýherní automaty zdarma od Play’n GO najdete na našem portálu zadarmo. Výše výhry, bonusy, symboly a další informace o tomto slotu můžete najít v pravém horním rohu obrazovky tohoto slotu. Základní obrázky vypadají jako drahokamy různých tvarů – hvězdy, srpky, čtverce a trojúhelníky s oválnými rohy. Jak hrát cz hry za peníze a bez registru, pravidla slotu, nové hry do mobilu – to vše na naších stránkách. Zjistěte více o vašich oblíbeních hrách a o novinkách na našem portálu pro hráče z České republiky. Сохранить Сохранить


Podobné záznamy