Fisticuffs


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: NetEnt
Navijáky:5
Linky:10
Funkce:Bonus Game, Wild symbol, Autoplay Option

Automaty online Fisticuffs popis casino hry od HRA VELKA

Zažijte vzrušující dobrodružství při sázkách na výherní automaty Fisticuffs! Hrací automaty Fisticuffs si můžete zahrát ve volném režimu, nebo si můžete využít riziko a hrát o skutečné peníze. To vše závisí na vašich přání a úrovni výcviku. Zariskujte, sklopte symboly ve vítězné kombinace a pozitivní emoce vám budou přesně zaručene na stránce hravelka.com.

Popis hrací automaty Fisticuffs

Automaty online zdarma Fisticuffs jsou věnování pěstní soubojů, kteří byli předchůdci velkého sportu jako box. V dávných dobách pěstní souboje byli více násilné než moderní box. Ale společnost Net Entertainment nakreslila automat hry zdarma Fisticuffs zábavné a vtipné. Boj se odehrává mezi štíhlého mladíka a vzpěrača, v pozadí nich zní potlesk, zvonění zvonů a tlučou do gongů. Hraci automati nabízí 5 válců a deset výplatních linií. Vítězná kombinace bude považována za kombinaci sestávající z alespoň tří znaků, a to nejen zleva doprava ale a naopak, což zdvojnásobuje počet úspěšných kombinací vítězství. Na obrazovce automaty se kromě dvou různých obrázků z boxerů se objeví symboly mistrovství pás, pohár, rukavice, boty a gong.

Symboly hry Fisticuffs

Automaty zdarma Fisticuffs nabízí tři speciální znaky Wild. Jednoduchý Wild, zobrazí se na jakémkoliv válců, může nahradit chybějící symboly v výherní kombinace. Rovný Wild – vzpěrač, zobrazí pouze na třetím válci. Diagonal Wild- vousatý bojovník, se zobrazí na druhém a čtvrtém válci. Takové symboly jako mistrovství pás a pohár může přinést 15 až 500 virtuálních mincí. Automaty zdarma Pěstní Souboje můžete hrát bezplatné v online herní také ve verzi na skutečné peníze. To vše závisí na vašem přání a úrovni výcviku. Online automaty Fisticuffs, Net Entertainment


Podobné záznamy