Crusade of Fortune


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:NetEnt
Navijáky:5
Linky:20
Funkce:Bonus Game, Wild symbol, Scatter symbol, Autoplay Option, Multiplier, Free Spins

Výherní automaty Crusade of Fortune

Crusade of Fortune zabavni 5 valcove automaty zdarma bez registrace od společnosti NetEnt, který má dvacet linií. Hra v hrací automaty zdarma je možná při sazbě od centu do 20 centů cz. Minimálně můžete vsadit jednu mince na linie, a maximální sazba je 20 mince na 20 linií výplat, tím pádem to vychází až 400 sazeb na jedno otáčení.Portal hravelka.com ma informace že hrat herni automat za penize je možne přes mobile. Jak stahnout video hry do mobilu napsano niže. Online automaty Crusade of Fortune, Net Entertainment

Jak hrat v Crusade of Fortune

Symbol kouzelníka je divokým symbolem této hry. Kouzelník schopen kouzlit a muže nahrazovat sebou jiné symboly, pokud vám padá výherní kombinace. Ale jeho možnosti jsou omezení a toto se nevztahuje na symbol trpaslíka – rozhozený symbol v této automaty hry zdarma. Kouzelník mezi jiné nemůže spouštět bonusovou hru s otáčením zadarmo. A také, kouzelník je bezmocný před bonusovým symbolem orku a taký nemůžespouštět bonusovou hru kterou můžou darovat orky. Hazardní symbol Scatter jsou trpaslík. On se muže objevit kdekoli, i vy každopádně dostanete odměnu, samozřejmě za předpokladů, že symbolu bude co nejméně dva. A pokud se vám objeví tři trpaslíky, tak se připravte hrát bonusovou hru. Bonusové otáčení vždy působí positivně a zlepšují náladu. Tahle bonusová hra muže přinést vám dobrý příjem, a vy při tom neutratíte ani cent. Ještě jedné přikvapení: všechny výhry se trojnásobí. Tak že výše Váši výhry zaleží na tom, kolík trpaslíků aktivovali bonusovou hru v výherní automaty zdarma. Tři symbolu trpaslíka vám umožní 10 otáčení zdarma. A pokud se vám objeví čtyři symboly trpaslíka, tak buben se bude otáčet 20krat zdarma! No a pět trpaslíku vám věnují opravdu vynikající dárek, a to 30 otáčení zdarma. Všechny sazby a aktivní linii se zachovávají v bonusové hře. Každé kolo probíhá ve dvě etapy:

  • První etapa v automaty online zdarma: Aktivujte orka. Klikněte myší na meč, a zvolte si druh útoku. Existují režim High – vysoký, Middle – Střední anebo Low – Nizký
  • Druhá etapa v free online slots: Chraňte se! Kliknutím na štít zvolte metodu obrany: vonataké muže byt vysoká, střední nebo nízká (high, middle, low)

Net Entertainment a Hra Velka vám ještě více zpestřil hraci automati Křižová cesta štěstí, přidáním do funkcionální časti casino hry možnost zastavení otáčení. Jednoduše zmačkněte tlačítko, a tím můžete zastavit hru a ovlivnit její výsledky bez registru. Vezmete své štěstí do vlastních rukou!


Podobné záznamy