Chinese New Year


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:PlaynGo
Navijáky:5
Linky:15
Funkce:Wild Symbol, Autoplay, Free Spins, Bonus Rounds, Scatter Symbol, Multiplier

Chinese New Year – popis slotu

Hodně zábavy vám slibuje herní slot na téma Čínského Nového roku. Jsou tu i čínské lucerny i ohňostroj a další atributy Silvestra, který se slaví v únoru a nepodobá se jiným svátkům. 5 valcový slot Chinese New Year od Play’n GO má 30 výherních řad. Můžete si vybrat od jedné do pěti mincích na řadu. Hru řídí panda, která je hlavní postavou v této hře. Jí uvidíte na obrazovce během stahování her, stejně jako na rozhraní v průběhu hry. Oblečenou v čínském širokém klobouku Vám přeje úspěch v příštím roce. Další casino hry, free online slots, hazardní video hry do mobilu a zábavní mobile sloty najdete na našem portálu Hra Velka. Výherní automat Chinese New Year má symboly a bonusy v podobě extra cash. Mohou být získány na prvním, třetím a pátém bubnů. Objeví-li se 3 extra symboly na bubnech, můžete získat svou odměnu.Automaty Hry Zdarma Chinese New Year PlaynGo SS - hravelka.com

Bonusy a další výhody

Bezplatná otočení lze získat, když bonusová hra Panda Vás vyzve k výběru čínských krabic. Po otevření krabice uvidíte počet protočení, které jsou poskytovány zdarma. Další zajímavé automaty zdarma bez registrace , automaty hry zdarma a hrací automaty zdarma najdete na cz portálu hravelka.com.

Interface a možností automatu

Rozhraní je navrženo velmi krásně. Na noční obloze svítí krásné ohňostroje. To je něco, co obzvláště těší lidi, když oslavují svátky. Vidíme neobvyklé zvratů čínské střechy a jasné světlo. Styl čínského Silvestra úspěšně ozdobil tento slot a kromě pandy v blízkosti bubnů uvidíte draka. Na displeji uvidíte následující tlačítka:

  • Choose Bez – umožňuje vybrat hodnotu mince, takže je velmi snadno spravovat svůj rozpočet ve hře. Rozdíl mezi sazbami může být značná, a nominální hodnota mince zároveň hraje důležitou roli.
  • Line Bet – umožňuje zvolit počet mincí na aktivní výherní řadě. Hra má možnost dát od 1 do 5 mincí na řadu.
  • Select Lines – výběr aktivních řad. V této hře si můžete vybrat až dvacet výherních řad. Je vhodné je všechny použít. Nechť rychlost bude nízká, ale řádky budou v maximální míře využívány. Tak získáte vyšší pravděpodobnost výhry. Automaty hry zdarma od Play’n GO najdete na na našem portálu zadarmo. Hrajte ne za penize ve zkušebním režimu.

Сохранить Сохранить


Podobné záznamy