Cash Splash Hra Velka Automaty Online Slider Microgaming

Cash Splash


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář: Microgaming
Navijáky:3
Linky:1
Funkce:Wild symbols, Autoplay, Progressive Jackpot, Multiplier

Automaty online Cash Splash – popis

Každý ostřílený hráč ví, že Fortuna je nepředvídatelná a nevysvětlitelná žena, která se vždy objeví nečekaně. Podmanit si ji zatím nepodařilo nikomu! Automaty zdarma bez registrace Cash Splash je asi možné nazvat dědečkem všech online slotů. To byly první hrací automaty s progresivním jackpotem vyvinuté společností Microgaming. Cash Splash Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot Výherní automaty zdarma Cash Splash je 3bubnový slot s jednou výherní linií a symbolem wild, který rovněž působí jako bonusový násobitel. Chcete-li vyhrát jackpot, musíte hrát s maximálním počtem mincí. Hrací automaty zdarma Cash Splash mají pevnou velikost mince ve výši jednoho dolaru. Také mají jeden wild symbol, který nejen může vyplnit výherní linie, ale i zdvojnásobuje výši výplaty. Tyto automaty online zdarma neustále vyplácí jackpot od pár tisíc až do $100,000.00. Dnes zůstává největší vyhraný jackpot na úrovni $225,818.10.

Jak hrát automaty Cash Splash?

  • Vyberte počet výherních linií kliknutím na tlačítko “SELECT LINES”, nebo kliknutím na příslušnou kontrolku čísla linie, které jsou umístěny na obou stranách bubnů.
  • Výše sázky na linii může být zvolena opakovaným stiskem tlačítka “BET PER LINE”. Bubny se spustí stisknutím tlačítka SPIN.
  • Poté, co se bubny zastaví, budou definovány výherní kombinace pro aktivní linie a výhra za speciální kombinaci “Scatters” (tři nebo více symbolů Scatter).

Ve výherní tabulce casino hry Cash Splash jsou 34 různé kombinace cen. Stejné obyčejné symboly sestavují výherní kombinace za následujících podmínek, které mají tyto automaty hry zdarma:

  • symboly by měly být umístěny vedle sebe na aktivní linii
  • jeden z nich musí nutně padnout na prvním bubnu aktivní linie
  • kombinace stejných symbolů začínající na druhém nebo třetím bubnu není výherní

Automaty online Cash Splash – symboly

Symbol Wild nahrazuje všechny symboly (kromě symbolu Scatter) na herní linii tak, aby výplata z kombinace na linii byla maximální. Výplata z kombinace “Scatters” se pro tyto automaty zdarma určí na základě celkového počtu (nejméně tři!) symbolů Scatters na bubnech. Scatter symbol se může objevit kdekoliv na bubnech hry. Při stanovení výše výplaty výherní koeficient se násobí celkovou částkou sázek, provedených hráčem na všech liniích (Total Bet). Při určování výše výhry z kombinace obyčejných symbolů se výherní koeficient za kombinaci, která padne na linii, vynásobí sázkou, kterou hráč uzavřel na linii (Bet per line). Výhry tyto hraci automati od Microgaming vyplácí za nejvyšší kombinaci na každé z aktivních výplatních linií.


Podobné záznamy