Big Kahuna


Funkce
Zpětná vazba
Vývojář:Microgaming
Navijáky:5
Linky:9
Funkce:Wild symbols, Autoplay, Free Spins, Scatter, Multiplier

Výherní automaty Big Kahuna – popis

Automaty zdarma bez registrace Big Kahuna jsou nejlepším a příjemnějším společníkem na cestě do Afriky. Vezměte si s sebou největší kufry pro poklady a odvážně se vydejte na výpravu. V exotické zemi ochutnáte nejšťavnatější tropické ovoce, poznáte tuzemce a dokonce se zúčastníte jejich starobylých obřadů. A za toto Vám můžou automaty online zdarma dát slušnou odměnu!

Automaty zdarma Big Kahuna – charakteristiky

Výherní automaty zdarma Big Kahuna od Microgaming mají vše, co je zapotřebí k úspěšnému a výnosnému cestování Afrikou:

  • Pět bubnů vás doprovodí skrz jakékoli džungle
  • A devět výherních linií stačí, abyste naplnili své kapsy mincí a odměnami

Navíc není nutné aktivovat hned všechny linie. Na každé herní kolo lze vsadit 1 až 5 mincí. Hodnot jedny mince můžete stanovit samostatně v rozmezí 0,05 až 0,5. Ale pozor, že to je sázka na jednu linii. Zmíněná sázka se automaticky násobí počtem aktivních linií. Dále zvolte jeden z režimů – «Expert» nebo «Regular»:

  • režim «Regular» má velmi efektivní funkci autoplay, díky které nezacházíte s těmito automaty hry zdarma manuálně, ale můžete je hrát v automatickém režimu. Nicméně, není možné v režimu Regular měnit parametry hry mezi koly.
  • Naopak režim «Expert» nenabízí autoplay, protože právě dokážou zkušení hráči ovládat hraci automati pomocí změny velikosti sázek a počtu aktivních linií.

Obdržíte peněžité ceny kdykoli, když na bubnu padne výherní kombinace. Maximální výplata za kombinaci činí pro hrací automaty zdarma 8000 sázek na linii. Výši výplat automaty online Big Kahuna podrobněji uvádějí v tabulce s nápisem «View pays» nad ovládacím panelem. Big Kahuna Hra Velka Automaty Online SS Microgaming Screenshot

Bonusy casino hry Big Kahuna

I přes poměrně jednoduchou konfiguraci je automat Big Kahuna od Microgaming vybaven bonusy a hrami, jež jsou zde dvě. Wild plní svou obvyklou funkci – nahrazuje jiné symboly, které chybí pro výherní kombinaci na aktivní linii. Nebo rozšiřuje tuto kombinaci, pokud byla vytvořena bez Wild. Nicméně, v tomto automatu Wild zastupují ne všechny znaky, ale pouze “ovoce”. Ale poněvadž to ovoce stanoví drtivou většinu, toto omezení nemá vliv na výsledek hrání. Symbol Scatter také přináší peněžitou výplatu, pokus padne na dvou až pěti bubnech. V tomto případě dostanete cenu rovnající se celkové sázce na kolo, vynásobené 3, 10, 25 nebo 200 krát. Hrací automat Big Kahuna zanechává dobrý dojem z gameplaye, tak z jeho výsledků.


Podobné záznamy